Про нас

Вітаємо! Дякую, що  зайшли.

Будемо раді,  коли  те,  про, що  тут  пишеться  вам  сподобається і  приверне  вашу  увагу.  Якщо  ж  ні  –  не  сильно  засмутить. Власне інтернет  для  того й  є, щоб  кожен  міг  висловити  свою думку   та   громадську   позицію.

На  цьому ресурсі  ви знайдете  репортажі та  нариси  подій, якими  живе наше  місто та  суспільство  вцілому.

Хто ми і для  чого  ми все це  робимо?

Ми колектив журналістів, кореспондентів, громадських діячів та активних членів суспільства, які прагнуть показати речі, які вимагають зміни. Так ми, вже до них звикли, наші фільтри сприйняття свідомості вже звикли їх ігнорувати. Але чи можемо ми закривати очі на ці речі, а потім виявляти незадоволення нашим містом, нашим суспільством вцілому? Якщо є хоча б якась можливість змінити, то чому не використати її?

Для чого нам це?

Та  тому, що  не  байдуже.  Якщо є проблема – нащо про неї мовчати? Тим більше в час інформаційних технологій, коли доступ до інформації має практично кожен. Якщо вас образили, або ви стали свідком  несправедливості  і хочете про це  розповісти – ми готові опублікувати ваше зверненя. Ми інформаційне видання, яке нікому не належить, нікому не звітується і непідвладне цензурі, тому нам немає кого боятись, а донести правду до громадськості – наше головне кредо. Якщо ви маєте що розповісти – будемо раді поділитись вашою новиною. Ми відкриті до співпраці, і чекаємо ваших відгуків та участі.

Переважна більшість матеріалів  –  авторські,  тому   висловлюємо вдячність  за  коментарі. Ваша  думка   дуже важлива  для  нас!

Якщо у Вас виникли запитання – пишіть нам    alternationblog15@gmail.com

Крім того, інформаційна служба “Альтернація” надає додаткові послуги:

– створення блогів,

-PR-послуги,

– ексклюзивний моніторинг преси на задану замовником тему,

– іміджева фотозйомка,

– репортажна зйомка з місця події

Будемо раді бачити вас нашими читачами, або ж клієнтами. Пишіть нам  alternationblog15@gmail.com


Написати коментар