Про нас

Вітаємо! Дякую, що  зайшли.

Будемо раді  коли  те,  про, що  тут  пишеться  вам  сподобається і  приверне  вашу  увагу.  Якщо  ж  ні  –  не  сильно  засмутить. Власне інтернет  для  того й  є, щоб  кожен  міг  висловити  свою думку   та  позицію.

На  цьому ресурсі  ви знайдете  репортажі та  нариси  подій, якими  живе наше  місто та  суспільство  вцілому.

Хто ми і для  чого  ми все це  робимо?

Ми колектив журналістів, кореспондентів, громадських діячів та активних членів суспільства, які прагнуть показати речі, що вимагають змін. Так, ми вже до них звикли, наші фільтри сприйняття свідомості вже звикли їх ігнорувати. Та чи можемо ми закривати очі на ці речі, а потім виявляти незадоволення нашим містом, нашим суспільством вцілому? Якщо є хоча б якась можливість змінити, то чому не використати її?

Для чого нам це?

Та  тому, що  не  байдуже.  Якщо є проблема – чому про неї мовчати? Тим більше в час інформаційних технологій, коли доступ до інформації має практично кожен. Якщо вас образили, або ви стали свідком  несправедливості  і хочете про це  розповісти – ми готові опублікувати ваше зверненя.

Переважна більшість матеріалів  –  авторські,  тому   висловлюємо вдячність  за  коментарі. Ваша  думка   дуже важлива  для  нас!

Якщо у Вас виникли запитання – пишіть нам    alternationblog15@gmail.com

 


Написати коментар