Екосвято на Сихові

18 Чер

екосвято сихів

Ми так часто згадуємо свою приналежність до рідного міста чи району, що часом забуваємо головного – всі ми мешканці однієї планети Земля. Зберегти наш дім –  головне завдання.

Що значить глобальна екологічна криза – мали можливість спостерігати на власному досвіді та прикладі одного міста. Саме наш Львів потерпає від екологічної сміттєвої проблеми.

Що можна зробити в межах свого району – сьогодні нам представили на екосвяті, точніше екофестивалі на Сихові.

екосвято сихів довженкаДопустимо побудували завод, закупили контейнери для кожного виду сміття.

Який відсоток мешканців буде дотримуватись правил сортування? Поставити контейнери – мало, побачити на власному досвіді сміттєву кризу – мало.

Культура споживання, сортування відходів – все це не приходить саме, це потрібно виховувати як в дітей так і в дорослих. Не примусом а заохоченням. Такою була мета фестивалю.контейнеризбір макулатури сихів

На екосвяті організованому ГО Кращий Сихів спробували продемонструвати як можна зменшити свої відходи, показали дітям в доступній, ігровій формі для чого потрібні різні види контейнерів, які вироби можна робити з перероблених пластикових відходів, демонстрували фільми, проводили лекції для дітей та дорослих. А також підказали мешканцям мікрорайону Сихів, де можна безпечно позбавитись непотрібних речей.

Куди здати непотрібні речі мешканцям Сихова:

– папір, макулатура – НРЦ “Джерело”- пр.Червоної калини 86а

– одяг, меблі – “Емаус-Оселя” (стаціонарний контейнер) – пр.Червоної калини 70

– батарейки та люмінисцентні лампи – екобус, розклад якого можна знайти на сайті – bettersykhiv.org

– cклотара, банки, металобрухт – вул.Персенківка 2

аніматори екосвято сихівмайстерклас миломайстрклас малюванняКорисна інформація чередувалась цікавими майстер класами для дітей – англійська мова, майстер клас по виготовленню домашнього мила, аквагрим, фотозона, малювання, слеклайн, лабіринт, аніматори та інші цікавинки. Представити свою екопродукцію приїхали і підприємці, які частували, демонстрували продукцію для всіх відвідувачів.

фонтан довженкаА ще, проводився збір підписів на реконструкцію головної сихівської площі перед кінотеатром імені Олександра Довженка.

Фото: Ярошенко Олена

 

екохлібекосолодощімилопластикфотозона екофестдітиеколекторіймайстерклас діти сверликаквагримкращий сихів

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар