Афро біти у новому синглі від Troye Zillia

10 Тра

Troye Zillia SENO visual art

Львів’яни Troye Zillia нарешті випустили довгоочікуваний трек, який увійде до майбутнього альбому гурту. Робота над композицією та релізом тривала майже пів року. Як зізнаються музиканти: «Ми написали аранжування до пісні за кілька репетицій, але 2 роки ніяк не вдавалось зробити студійний запис. Значить було не на часі».

СЕНО – це лемківська пісня, їх в репертуарі гурту багато. «Нам подобається текст – він не однозначний, можна бавитись зі змістами. Після того, як ми додали приспів «ла-ла-ла» багато кому ця після асоціюється з політичними мотивами, а нам – більше схоже на кримінальну історію в Карпатах».

У пісні крім бандури, клавіш і вокалів можна почути багато цікавих звуків, що створюють африканську ритміку – це все справа рук перкусіоніста гурту, і всі вони записані наживо з колекції інструментів Troye Zillia.

Як діляться музиканти: «Ми хотіли створити кольорову пісню, яку буде легко підспівувати. Так і сталось – на концертах публіка відривається на ла-ла-ла, деякі навіть солюють в афринському стилі ))…»

Стас, перкусіоніст Troye Zillia:  «В українській сучасні музиці дуже рідко використовується правдива африканська ритміка, та й загалом напрямок worldmusic є радше екзотикою. Хоча з перкусійних інструментів у музичних магазинах найпоширенішим є афринське джембе поруч із турецькою дарбукою.»

Нагадаємо, що сингл SENO є частиною майбутнього, вже третього за рахунком альбому гурту, який за декілька місяців з’явиться в мережі.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар