Будівництво на кістках у Ковелі

12 Кві

Будівництво на кістках у Ковелі

Так на своїй сторінці в facebook мешканець міста Ковель повідомив про страшну знахідку: розриті людські останки. Подейкують, що неподалік цвинтаря незаконно копають та вивозять пісок для будівництва, незважаючи на захоронені там людські рештки. Як зазначають мешканці – захоронення можуть належати похованим в Другу світову війну. Але не дивлячись на це – видобування не припиняются. Тому мешканці просять владу і організації, які займаються дослідженням поховань взяти під патронат це поховання, припинити видобуток і забезпечити мертвим належний спокій.

 

Кому б ті останки не належали, але це не привід відноситись до них з такою зневагою. І хоча б після смерті, люди заслуговують на спокій.

 

ковель розриті кістки“Щось,останнім часом зачастили “новини”, про Ковель з не приємним “запахом”. Один з моїх друзів повідомив, що в район вул. Ватутіна, неподалік цвинтара, місцевими “бізнесменами”, незаконно, при повній бездіяльності місцевої влади,копається та вивозиться в невідомому напрямку пісок. Подейкують ,що на якусь заправку. Чи правда чи ні, не знаю. Але при цьому потривожили спокій невинно убієних , та по людськи не похованих людей. Кості просто скидали в сторону, а щось не скидали, так напевне і пішло на вимостку чогось

Будівництво на кістках у Ковелі

там,дуже важливого. Вчора з друзями, старими “пошуківцями” заскочили туди і трішки офігіли. Тіла явно не з кладовища. Скинуті купою були по смерті, так само в купу, тепер скидаються ще раз. Тоді заважали комусь жити і тепер, комусь стоять на заваді “бабосики” косити.
Сьогодні скинув інформаію на пошуковий загін “Відродження”, та в поліцію.Схоже ,що це розстрільні ями, де можуть бути і радянські військовополонені, а можливо мирні жителі чи євреї. І здається, машинка закрутилась. Будем сподіватись,що мертві будуть з

17884655_1303848243024907_8988401411613148708_nповагою поховані. Але ще знайти б те бидло, яке так віднеслось до останків.”

Немає коментарів до публікації

Написати коментар