Насолода шлунку та душі на дні народженні Арт-кафе “ДревГрад”

10 Кві

ДревГрад Арт кафе 3
“Не хлібом єдиним живе людина”,- сказав колись Мойсей, виводячи народ Ізраїлю з пустелі. “Не хлібом єдиним…”,- повторив Ісус, відповідаючи на спокусу. І ми розуміємо, що потребуємо чогось більшого, ніж просто їжа для тіла.
Естетичне, моральне, духовне задоволення приносять чи не найбільш задоволення людині. “Хліба й видовищ!” У сучасному світі, де технології і людина, розвиваються дуже стрімко, ми відчуваємо потребу у чомусь тонкому й невловимому – мистецтві, красі, насолоді.

ДревГрад Арт кафе 1Ідея створення мистецького простору, де можна якісно поєднати обидві потреби -хліба й видовищ- виникла у Леоніда ще під час проживання в Криму. У Феодосії існував заклад, де можна було насолодитися якісною та смачною їжею, поспілкуватися з творчою публікою та спробувати себе у чомусь новому. Зараз така можливість є і у Львові: сімейне кафе – простір, де кожен знає собі заняття до душі, місце, де їжа зроблена з любов’ю, де атмосфера дихає натхненням та життям. Арт-кафе “ДревГрад“, що на Патона, 6, продовжує традицію бути місцем, де можуть зустрітися й насолодитися творча інтелігенція з різних куточків світу. 29 березня ДревГрад Арт кафе 3“ДревГрад” святкував свою першу річницю у Львові. Ще такий “маленький”, а вже зібрав чималенько публіки. Дорослі й діти мали змогу послухати бардівську пісню під акомпанемент гітари й саксофону, скуштувати їжу, зроблену по-домашньому, пригоститись напоями з фруктів та ягід (компоти, наливки власного виробництва та чаї!).

Леонід, творець та натхненник цього закладу, пройшов свій шлях від кухаря, офіціанта, бармена до менеджера ресторану…І досі не цурається роботи. На святкуванні першої річниці він зустрів нас у…білому фартусі, готуючи страви на кухні…

ДревГрад Арт кафе 2“Ми намагаємось створювати їжу з якісних продуктів”,- розказує він. “Я сам відбираю м’ясо, їзду на ферми, дивлюся, як годують і як піклуються про тварин. Соус для піцци ми робимо самі з власних помідорів. Наливки теж власного виробництва (ми нарахували біля декілька видів: обліпихова, чорнична, лимончелло, хрінівка, чорносливова, журавлинна…і це ще не все!)
Стосовно кухні, ідея дуже проста: максимально якісна та різноманітна їжа (українська, японська, італійська) з натуральних продуктів. Адже що ми їмо, то ми собою й являємо. Важливо наповнювати себе чимось гідним!
Скрижалі СкрижаліІ хоч це тільки перший рік існування арт-простору, “малюк” впевнено стоїть на ногах і рухається вперед.
Вже зараз, крім скуштувати смачну їжу, можна насолодитися видами Львова, виконаних художниками прямо на стінах закладу, послухати якісну бардівську музику, відвідати цікаві майстер-класи.
У майбутньому діятимуть виставки та творчі зустрічі у “ДревГраді”.
“Моє життя – моя робота!”,- каже Леонід.
І замислившись, додає: ” Я займаюся любов’ю на роботі”🙂
СкрижаліСаме так, люблячи те, що робиш і віддаючи своїй справі частину себе, можна “заразити” людей, що навколо добром, любов’ю та бажанням творити.
Вечір, доповнений музичним супроводом віртуозів-музикантів, гурту “Скрижалі” проходив у сімейній атмосфері затишку та комфорту. Хочеться ще і ще приходити туди, де радо приймуть і оточать турботою. Зростай, ДревГраде, вище й вище, і зорі діставай із неба!
“Ми не маємо срібного посуду, – наостанок говорить Леонід, – лише золоті руки!” …І золоті серця! – додала б я від себе…
Евеліна Малаєва

Немає коментарів до публікації

Написати коментар