СМІТТЄВА КРИЗА У ЛЬВОВІ, І ЛАЙФХАК ВІД ЛЬВІВ`ЯН

9 Кві

mEDivh8Bt_Y

Львів, прекрасне туристичне місто, з архітектурою австрійського типу зразка XVIII ст., багаточисельними парками (ну тими шо ще не забудували місцеві можновладці), казковими і чаруючими Оперним Театром, Площею Ринок, Італійським двориком, Арсеналом і різного роду релігійними спорудами. Але на жаль, наразі коли мова йде за Львів то в пересічного українця він буде асоціюватись скорше не з чимось з вищезгаданого, а з екологічними проблемами, сміттєвою кризою, безкінечною кількістю мемів про Садового в інтернеті як про “короля сміття” та і взагалі шо тут говорити, Львів наразі є найзасміченішим містом України, як то кажуть, як не прикро, але факт.

І власне у більшості львів`ян виникає логічне питання, як ми власне до такого докотились, і як взагалі так трапилось?Що ж, спробую пояснити популярно. Все почалось після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі 28 травня 2016 року внаслідок чого воно було знищено, а оскільки це було єдине легальне місце для скупчення сміття зі Львова та довколишніх сіл, то тепер все сміття пішло просто собі на вулиці Львова. Насправді занепад Грибовицького сміттєзвалища був лише питанням часу оскільки ще в 90-х роках воно було переповнене і вже тоді стояло питання про будування сміттєпереробного заводу на його місці, але не дивлячись на обіцянки і “вимоги” ВО “Свобода” (яка мала на той час найбільшу фракцію на Львівщині реально могла вирішити те питання ) і пропозиції від підприємств з 14 країн нічого зроблено так і не було. Дійшло до того що жителі села Грибовичі заблокували дорогу сміттєвозам, тоді Садовий пообіцяв що таки відкриє сміттєпереробний завод, але в іншому районі.

Ну пообіцяти і зробити, як показує практика, це речі дещо різні оскільки так жодного сміттєпереробного заводу збудовано ніде не було і дана проблема так ніяким чином і не вирішилась, вам, Андрій Іванович, треба частіше переглядати основне гасло вашої партії “Самопоміч” (“Візьми і Зроби”) . Як наслідок дана проблема набула всеукраїнського масштабу, оскільки пан Садовий таки придумав “геніальне” вирішення даної проблеми шляхом вивезення львівського сміття до інших областей ( щоправда у Львові, чомусь, сміття менше від того не стало) , і цим питанням зацікавився сам пан Порошенко. Але замість того шоб шось вирішувати він використовує цю ситуацію задля дискредитації Садового і “Самопомічі”.

В підсумку ми бачимо шо замість того шоб вирішувати дану проблему вищезгадані особи вирішили на фоні цього влаштувати політичні перегони перекладаючи відповідальність, звинувачуючи і дискредитуючи один одного страждають від того прості люди.

Але львів`яни теж вирішили не сидіти склавши руки, зокрема група невідомих людей яка називає себе “піратами” кілька разів закидувала накопичене сміття в маєток Садового, а трошки згодом і під двері фірмового магазину “Roshen” у Львові, показавши таким чином шо народ не повинен страждати через політичні інтриги і амбіції певних осіб. Зі свого боку можу сподіватись шо така практика з часом набуде популярності, і ми отримаємо потужний рух який буде змушувати владу шось робити, а не тільки балаболити і набивати власні гаманці.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар