Автомобільний бунт у Львові

1 Кві

efcqyismczc_(1)_149087757562

Всі ми пам’ятаємо, що у Львові відбулася акція протесту таксистів проти того, щоб у місті припинили свою діяльність «Яндекс.Таксі», «Uber», заблокувавши рух у центрі міста. Організатор акції –голова вільної профспілки «Автомобіліст України». До стадіону «Арена Львів» масово з’їжджалися таксі з шашечками. Також таксисти збиралися біля Львівської Обласної Державної адміністрації та передали керівнику області Олегу Синютці свої вимоги.

Організатор акції пояснює її тим, що він і його колеги проти того, щоб у Львові, мовляв, були присутні російські бренди таксі, таким чином засвідчуючи свій вибір у користь вітчизняної автомобільної продукції але це надто банальна версія.

Скоріш за все Сергій Кабанов і його підлеглі просто побоюються конкуренції тому і підняли такий ґвалт у місті Лева. Окрім того, якщо подивитись ще глибше, то не виключено, що ця акція була спланована ще й з метою замилювання очей, щоб відволікти увагу львів’ян та громадськості міста від сміттєвої проблеми, яка тягнеться від травня 2016 року.

Боротьба за свої права –річ життєво важлива але робити це потрібно вчасно і цивілізовано. Напевно і до появи російських брендів у львівських таксистів було чимало різноманітних проблем але чомусь вони про них мовчали, не протестували, не висували свої вимоги міській владі. А з іншої сторони можливо їм потрібен був поштовх для того, щоб заявити про свої негаразди на автомобільній ниві.

Як бути таксистам? Що робити щоб вирішити свої проблеми та задовільнити власне невдоволення? Перш за все потрібно чітко і організовано згуртуватись і вголос заявити про абсолютно всі свої проблемні ситуації і зробити це у письмовій формі та у правовому полі,а не одноденною акцією про яку через день вже ніхто не згадає. Таксисти повинні розуміти: не можна страйкувати вічно. Так, звісно, у наш буремний час потрібно вміти відстояти свої права але миттєвим збуренням нічого не захистиш. Навпаки можно ще більше підлити масла у вогонь.

Утім, цей протест засвідчує ще одну доволі неприємну сторону у цій ситуації. Полягає вона у тому, що львівська влада попри всі зусилля, які вони прикладають для розвитку нашого славетного міста, не справляється з покладеними на неї обов’язками. За останній період більшість критичних ситуацій у місті наростає. Сміття, автомобілі, дороги –і це далеко не повний перелік цих невирішених питань. Тому нинішня ситуація з страйком таксистів –це тільки верхівка айсбергу, яка повинна змусити замислитись міську владу про те, що зараз не час розслаблятись, а закотивши рукава працювати щосили. Тоді і львів’яни  не залишаться у стороні і будуть не бунтувати, а допомагати.

Денис Кіндрат

Немає коментарів до публікації

Написати коментар