Чорний список роботодавців львова

31 Бер

В кожної людини безумовно настає той момент, коли потрібно шукати роботу. Це безумовно важливий крок, адже потреба праці і самореалізації є однією з головних потреб людини. Та на привеликий жаль, серед роботодавців існують шахраї, які замість омріяної вакансії надають сумнівні пропозиції, “кидають” на гроші або ж взагалі користуючись довірою людей використовують їх як дармову робочу силу на  так  званих неоплачуваних  стажуваннях, випробувальних термінах. Таке терпіти не можна, і годувати шахраїв нам не по кишенях, враховуючи складну ситуацію в країні. Тому промоніторивши ринок праці, ми вирішили поділитись іменами недобросовісних роботодавців, адже проінформований – значить убезпечений. Хто стикався з такими пройдисвітами – прошу не соромитись, заносити їх у чорний список, який буде постійно оновлюватись. Якщо попались ви – не будьте байдужими, допоможіть вберегтися іншим.
Отже:
Офіс “Капітал” Ів.Франка,14 – сумнозвісне Тяньши, замасковане під вакансії “помічник керівника”, “офіс менеджер” та  інші  вакансії. Розпізнати їх можна за адресою, бо маскуються  під  інші фірми, ФОПи, кадрові агенства та  ін. Після співбесіди вас запросять на лекції ні про що. а потім  ще  затребують грошей. Чергова фінансова піраміда.

Київська компанія ІRS group, що займається проведенням маркетингових та соціологічних досліджень. Займаються проведенням “таємного покупця” по регіонам в Майстернях шоколаду та Вопаках. Роботу не оплачують, по візитам “покупець” має за власні кошти оплачувати товари з досліджуваних точок( суми не великі – 15 грн по вопаках і 35 по Майстернях шоколаду). Спочатку обіцяють заплатити в 20-х числах місяця наступнго, потім ще через 40 днів, а потім просто не беруть трубки і зникають. Ось їх телефони: 067-224-33-00

Калугін ПП,  офіс на вул. Дж. Вашингтона 7д, 2 поверх, вакансія “Мерчендайзер” – продаж книг. Вам дадуть книги, які  потрібно буде  комусь втюхати. З  того й буде ваша зарплата.

Імідж косметика, правда маскуються під іншим ім’ям. І оголошення  по набору  торгових представників, мерчендайзерів. Знаходяться у бізнес центрі на Окружній 57. Збирають паспортні дані в людей, відправляють на так звані стажування – їздити втюхувати косметику, при тому ні  про обов’язки ні про вакансію спочатку  нічого не говорять.

Білінський Юрій. Набирає людей на веб-студію і менеджерів з продажу на навчальні курси так званої Львівської академії бізнесу. Зараз винен велику суму грошей колишнім працівникам, винен як мінімум трьом людям, можливо і більше.

Максі Моделз,ПП Набирають на  вакансію моделей, яким пропонують пройти дороге  навчання, вкластись в  портфоліо, а  далі викидають на вулицю не надавши бажаної роботи. Також набирають на  вакансію скаутів: “Гнучний графік.Зручно для матерів з дітьми , роботи в дома за компютором та на телефоні. Робота для студентів як додатковий заробіток. Можливий кар’єрний ріст  в подальшому та оформлення офіційне.” Насправді – ходити по вулицям, шукати і  приставати до майбутніх “моделей” за 200 грн за людину.

Захід Системс,  вул. Генерала Чупринки 119. Вакансія “менеджер з продажу фільтрів для води чи оператор колл-центру”. Також розводять людей, заохочують втюхувати фільтри, хоч у  вакасіях сказано, що не  продажі.

 Красер ПП, вул Зелена 149. Набирали людей на вакансію «Журналіст». Насправді журналістикою там і не пахло — звичайний копірайтей для біржі статей за 1000 грн в місяць на повний робочий день. Спершу як завжди — про зп не говорять, дають тестові завдання, стажування.

«Max»2 офіси: р-н Городоцької та р-н Кульпарківської. Робота полягає в продзвоні вже набутої бази клієнтів, які замовляють книжки для дітей та дорослих, розвозячи їх партіями у відповідних машинах. Зарплату обіцяють 2 000 грн. при умові, три дні по 40 клієнтів. Таке в них стажування.

Черговий продаж книг по вул. Жасмінова, запрошують на вакансію продаж.Стажування проходить в той самий день, коли анкета потрапила до «директора» цієї компанії…Ви їдете до Цуму, ознайомлюєтесь з продукцією та починаєте стажування. Зарплата від продажі, тулити всім кому скажуть!

QNet (QI)розташований в Lembergу біля 2 АС. Запрошують наче в круту закордонну фірму, а наділі фінансова піраміда. 6 лекцій ні про шо, в результаті виявляється, що ти маєш купити «супер круту» (а головне — дорогу) фігню і привести ще 2-х людей, які теж щось куплять і т. д.

Вім Сервіс-Лакталіс Україна по зарплаті обіцяють одне, а получається в 2 а то і 2,5 рази менша зарплата, плани нереальні, немає повернення прострочки молочної продукці. ця фірма має усні домовленості з таким собі центром зайнятості як Приватна Біржа Праці, на якій пропонують роботу на Вім Сервіс з весокою заробітньою платою, а потім стягують гроші з порядних людей у звязку підписанням договору начебто з наданням інформаційних послуг, а якщо не заплатиш стягують і суму по договору і шалені відсотки за прострочку

«Позитив-с» на зеленій 109, вакансія дизайнера.Погані умови праці (маленька кімнатка в колишньому гуртожитку), надзвичайно прискіплива і вимоглива директр, яка впродовж дня сидить за спиною, спостеріагаючи за твоїм кожним кроком, вказує на кожну дрібничку до 1мм, що надзвичайно сильно діє на нерви і дратує. Не дає відпочити ні хвилини, навіть якщо на обід ти ходиш на 20 хв а не на годину (насправді біля цього офісу просто не має де подітитись на цілу годину).
При цьому всьому працевлаштування НЕ ОФІЦІЙНЕ! За дні коли ти хворієш тобі віднімають гроші з зп, на співбесіді тобі обіцяють одні гроші, потім починається щось на подобі: «в тебе ще мало досвіду я не можу тобі заплатити такі гроші», хоча насправді ти виконуєш той кінцевий продукт, за який вона отримує гроші незалежно від твого досвіду. Сума яку ти отримуєш в кінці місяця просто доводить до сліз, адже тобі важко змиритись з тим що вона нижча ніж в приберальників без вищої освіти.

 Компанія оптових продаж Работа «экспедитор,курьер»,це компанiя Країна Мрій як на вивесцi написано, та насправдi це TIENS. Жiночка рокiв 35-40, почала росповiдати про фiрму , попиталася по анкетi , росказала чим буду займатися (надиво їхне поняття експедитор,курьер дуже вiдрiзняються вiд реальних анологiчних робiт).Розказала що 4 дня маю бути на лекцiях i пiдкреслила шо це не стажування i маю надати 60 гривень на лiтературу якi вони нададуть i в кiнцi заннять менi цi грошi повернуть

ТОВ «ФАСТЛАБ». Вакансію секретар-управляючий.Одна умова: вимоги користуватись оргтехнікого, скайп та головна умова треба пройти курси – СДПОКС та бути включеним в реєстр. КУРСИ САМО СОБОЮ ПЛАТНІ!!! Мене, навіть. не зупинило те, що оплата за курси відбувається шляхом поповнення карткового рахунку. Матеріал вислали взагалі сумнівний, пройшовши ці курси, мене зареєстрували на сайті та присвоїли статус професіонала. У ТОВ «ФАСТЛАБ» я відправила знову ж таки резюме, однак ніяких запрошень на співбесіду не приходило. А вільна вакансія час від часу з»являється. І люди платять гроші, щоб зареєструватись в цьому реєстрі. Ці два сайти працють разом. І все законно..

Заваруєв Анатолій. Займається організацією навчально-виховних закладів для дітей. З відомих його «установ»: НШ «Піфагор», дошкільний комплекс «Піфагорчик» (вул. Мазепи, 1), нещодавно відкрив новий дошкільний заклад також у районі Чорновола-Мазепи; набирає дівчат, які б проводили майстер-класи для дітей з мистецтва у Скайпарку.
Працівників, яких бере на роботу, обіцяє офіційно влаштувати, однак надалі цього не виконує; не вимагає медичної довідки для роботи, яка пов’язана із дітьми. Не виплачує працівникам заробітну плату, заборгував вже безлічі кількості людей. Показовою ознакою на співбесіді є те, що у нього на все нечіткі, розмиті відповіді як щодо оплати праці, офіційного працевлаштування, так і самої діяльності установи.
Може не вказувати своє ім’я в оголошеннях пошуку працівників: там може стояти таке ім’я, як наприклад, Костянтин Розовенко.

Компанія S-Grup, продаж торгових марок Козацька розвага, Семкі, чіпси Мачо. Ні в якому разі не варто йти працювати на цю компанію! 1) робота не офіційна, тобто зарплати можна не одержати, 2) на співбесіді обіцяють достойну заробітну плату, а саме 5500 грн, коли починаєш працювати, то тільки нараховують 4200, хоча всі плани виконані з яких стягують штраф в сумі 250-300 грн, пояснюючи недостатньою викладкою в магазинах, потім за планшет б/у!!! який начебто коштує 2900 грн, з щомісячним стягненням 300 грн, у незрозумілий фонд безнадійної заборгованості стягнення в сумі 260-300 грн, на потреби самої компанії стягують якісь суми начебто для покращення якоїсь роботи в середині компанії ще 260-350 грн, а також щоб не забути за бензин який залишається на кінець місяця знімають теж з зарплати!!!! Підрахувавши ці всі витрати на руки можна одержати з суми нарахування в 4200 грн одержуємо в кращому випадку 2500 гривень!!!!

АРС — будівельний супермаркет АРС, Львів, вул. Б.Хмельницького, 230.
По 1-ше: Використовують безоплатну працю стажерів, спеціально стажують тиждень 5-10 днів і більше(доки не почнеш питати чи прийняли на роботу) і косять під серйозних, що вони ще не знають чи тебе візьмуть(питають, що навчився і т.п.), хоча на співбесіді говорять про 1-3 дні безоплатного стажувався. Манько — директор з самозадоволеним виглядом питає, а що Вам ще не сказали, ну, говорить якусь більш-менш логічну причину і каже щось в роді «ви нам не підходите».По 2-ге: ніхто там не знає як формується зарплата. з/п близько 2 тис. грн. —+(плюс або мінус) близько 700 грн. по словах продавців. По 3-тє: самі продавці зацікавлені у безоплатній праці стажерів початківців, бо якщо продавців на відділі менше то з/п більша. По 4-те: продавець там є і грузчиком (завозить і розгружає на місце, хоч в магазині є 2 офіційні грузчики), і монтувальником(збирає з частин до готового вигляду), і розкладальником товару, і консультантом, і частково прибиральником, й безплатним відвантажувальником клієнтам товару до машини, і виписувальником товару одночасно, можливо ще щось не згадав. А платять як продавцю.

Центр біржових технологій готель «Ріус» вул. Гнатюка 12а, каб. 509.
Після 4-ьох денного прослуховування лекцій. Підсовують платне проходження стажування. За яке я повине був заплатити 500грн.

Q NET фінансова піраміда. Знаходиться в Лембергу.

TIENS відкрився новий офіс на пл. Соборна 12 а. Офіс 35

ТОВ «Писанка», м.Городок. Це ковані вироби. Не оплатили стажування. Наймають на одну посаду (керівника), далі пропонують іншу (інженера), і на інших умовах.Керівник – Євген Васильович.

Федуняк, ФОП шукають продавця меблів — пропонують тиждень безоплатно на них попрацювати ))) При спробі пояснити, що будь-яка солідна організація оплачує випробувальний термін — у відповідь хамство і відмова співпрацювати.

Львівсьська академія бізнесу. Директор Білінський Юрій Володимирович набирає на роботу, не реєструє Вас, не підписує з Вами договір, обіцяє заробітню плату 4 тисячі грн. в кінцевому результаті грошей не дає, на телефон не відповідає. Місяць працюєте безплатно.

Приватна Біржа Праці, всім бути обережними, це розвод Людей на гроші і роботу, обіцяють гарну роботу, яку самі шукають на сайтах роботи та ворку, ні в якому разі не майте з ними справи, не заключайте жодних договорів, будьте обачними та кмітливими. Міняє суми договорів, шукає типу тобі роботу… насправді просто дає номер телефону керівника, а ти сам собі домовляєшся з ним… вакансії таких робіт є навіть на ворк юа, але безкоштовно, а тут за 2500 приблизно

Володимир Бондаренко (екстрасенс)<bondarenko_inst@ukr.net> – у відповідь на вакансії розсилає свої відеоролики, підвищуючи рейтинг переглядів.

Оксана Заворнова okrabotain@yandex.ru – оріфлейм, з усіма витікаючими наслідками. А вакансія була контент/написання статей.

І знову TIENS:З опису вакансії – потрібний медичний діагностик. Умови роботи: Навчання, проведення діагностики, відповідальність. Оплата фіксована, за результат. Запис на співбесіду за тел. 0982608051, 0631544504. Олексій Михайлович

Ще один офіс TIENS – вул.Дорошенка 29, тел 0683327103. Пропонують роботу помічника керівника.

Косметичний салон “Nava” що знаходиться в ТЦ Роксолана на 3 поверсі.Набирають консультантів продажу косметологічних послуг. Розказують за зарплати 6000 грн і більше.А насправді якщо виконуєш план – це 1 продажа в день то зарплата виходить 3000 грн , якщо план не виконуєш то допобачення. 1 продаж це абонемент на косметологічні послуги приблизно 3000 грн. Тобто роз’ясню вдень в тебе 3-4 клієнта і з них мусить бути продажа. Оголошення на роботу постійно актуальне, тому будьте обережні і невитрачайте свій час.

 ФОП Бузько шахраї кинули багато водіїв на гроші втч.

Doris Parts (Доріс Партс), яка знаходиться в житловому будинку багатоповерхівки у майже підвальному приміщенні на Панча, 18в рідкісні шахраї, обманюють людей, клієнтів. Ця горе-фірма торгує автозапчастинами. Працівникам можуть не виплачувати зарплати, пояснюючи це довгим стажуванням. а потім їх звільняють, не заплативши ні копійки.

 Левус фірма по пошиттю верху взуття. Обіцяють платити але нічого нікому не платять. Тай там чесно нічого не за робиш крім навику.

28 коментарів to “Чорний список роботодавців львова”

 1. DK 28. Вер, 2015 at 12:13 pm #

  Статейка плюс, ООО – кидалы. Ищут рерайтера в информационное агенство. Контактирует некая Надежда . Предлагает тестовое оплачиваемое задание, после чего пропадают, на письма не отвечает.

 2. Оксана 02. Лис, 2015 at 5:12 pm #

  Компанія InFood, загадковий керівник Дмитро Кузьменко, який спочатку говорить – “ти працюєш, молодець, супер, клас…”, а потім придумує якусь невиконану задачу, яка була неозвучена і виганяє на вулицю з 1000 грн. на руках і це він робить просто, присилаючи повідомлення, цитую: “Дякую за ту роботу, яку ти зробила. Скинь номер приватівської карти якщо у тебе є. Я надішлю оплату за тих два тижні стажування які були. Якщо немає, можу залишити гроші в якомусь з ресторанів.” Виявляється, що ти не працюєш, а це було якесь стажування чи то випробувальий термін про які навіть не йшла мова. Коли намагаєшся розібратися то в тебе летять всі шишки бо ти ніхто!
  Кур”єрів в цю компанію набирають по принципу “аби був напівадекватний”, видають поломаний велосипед, коли кур”єри починають робити керівникові зауваження, що щось поломане то він питає: “Ти можеш це відремонтувати? Якщо можеш я вже тобі даю інструмент, іди ремонтуй.”, коли прозвучало зауваження, що немає чим кріпити піцу, керівник відповів: “Зайди в господарський магазин і купи шнурки, вони недорогі”. Або ж коли було сказано, що у велосипеді всі передачі місцями поміняні то керівник колосально відмазався фразою: “То нічого, їхати можна.”. Там навіть був, можливо ще є скутер, який їде максимум 20 км/год. Це такий робочий транспорт компанії, яка вважає себе №1. Коли один з кур”єрів попередив, що йде на іншу роботу то керівник почав возмущатись: “Він не потягне бо він нічого не знає, ще буде проситись назад!”, тобто він вважає, що якщо людина прийшла попрацювати кур”єром то це дибільчик, який повинен все життя крутити педалі і розвозити піцу.
  Склалось враження, що це компанія зажраних мажорів, які на всьому економлять, а самі пантуються в соц. мережах своїми відпочинками за кордоном і всією існуючою технікою Apple, яку вони собі прикупили.

  • Yelena Yaroshenko 02. Лис, 2015 at 9:27 pm #

   Стандартний бізнес місцевих “підприємців”. Роботи роби, а платити не будем…

   • Оксана 03. Лис, 2015 at 8:54 am #

    Там і роботи толком не було, задачі керівник видумував просто “на ходу”, а через два тижні треба було самій видумувати собі якісь задачі і виконувати. Компанія нелегалів – оператори по домам, кур”єри на вулиці.

    • Yelena Yaroshenko 03. Лис, 2015 at 8:48 pm #

     На привеликий жаль це не поодинокий випадок, а планова побудова “бізнесу” багатьох місцевих фірм..Бажаю вам знайти гідну роботу з гідною оплатою праці! успіху вам!

 3. Фортуна-М 06. Січ, 2016 at 5:49 am #

  Фортуна-М, вул. Навроцького 6а, Львів, на території УВТК, ПрАТ. Пропонують роботу кур’єром і зарплату 4000 грн. На співбесіді директор фірми солодко розповідає, що через них проходить вся поліграфічна продукція в Україні і яка вони крута фірма. А насправді ви побачите: стару будівлю, на якій на карточці А4, приклеяній на вікні, написано “Фортуна-М, 2 поверх”, 2 обшарпаних “офіси”, з кількома комп’ютерами і принтерами, та аж 3 працівників – секретарку, робочого і “директора”. Пропонують постажуватися кілька днів у них під їх вмілим керівництвом. Після кількох днів вашої нелегкої праці – носіння книг на власному горбі, скажуть “ви нам не підходите” і нічого вам не заплатять. Питайте документи у них – вони вам їх не дадуть, шукайте цю круту “компанію” в інтернеті -ви її не знайдете. Відповідь директора: посвідчення підприємця маю, але вам не покажу, сайт нам не потрібний. Отож, не ведіться на цей розвод для лохів!!!!
  Контакти: Люда Томчишин, 097-149-58-41, 253-36-89

 4. Фортуна-М 07. Січ, 2016 at 11:17 am #

  Фортуна-М, вул. Навроцького 6а, Львів, на території УВТК, ПрАТ. Пропонують роботу кур’єром і зарплату 4000 грн. На співбесіді директор фірми солодко розповідає, що через них проходить вся поліграфічна продукція в Україні і яка вони крута фірма. А насправді ви побачите: стару будівлю, на якій на карточці А4, приклеяній на вікні, написано «Фортуна-М, 2 поверх», 2 обшарпаних «офіси», з кількома комп’ютерами і принтерами, та аж 3 працівників — секретарку, робочого і «директора». Пропонують постажуватися кілька днів у них під їх вмілим керівництвом. Після кількох днів вашої нелегкої праці — носіння книг на власному горбі, скажуть «ви нам не підходите» і нічого вам не заплатять. Питайте документи у них — вони вам їх не дадуть, шукайте цю круту «компанію» в інтернеті -ви її не знайдете. Відповідь директора: посвідчення підприємця маю, але вам не покажу, сайт нам не потрібний. Отож, не ведіться на цей розвод для лохів!!!!
  Контакти: Люда Томчишин, 097-149-58-41, 253-36-89

 5. Andrzej 08. Лют, 2016 at 9:45 pm #

  Ті рагулі з TIENS(рагулі томущо одного разу дзвонили мені і нахамили за те що я не прийшов)
  шукають діагностиків. ось тут http://ejobs.com.ua/?p=95557
  це просто абзац.
  Пропоную авторові цієї статті додавати номери телефонів до опису роботодавців, так буде найпростіше новачкам виявити небажаних роботодавців. Інакше дізнатись про них можна лише з комментів.
  Дякую

  • Yelena Yaroshenko 18. Лют, 2016 at 8:02 pm #

   Стараємось. Але в основному публікуємо те, що нам надсилають люди.. Ваших TIENS добавили

 6. Міла 13. Чер, 2016 at 5:34 am #

  Не ходіть на презентацію у туристичну фірму” Прімавера Люкс “,розвод, психологічно впливають на підсвідомість людини, щоб купити тільки СЬОГОДНІ з 30% скидкою подорож, тривалість презентації 3год, подарунок обіцяють в кінці, і всі виграють тиждень проживання у Таїланді!!! Висновки робіть самі.

  • Angej 27. Кві, 2017 at 11:10 am #

   Ну по перше-далеко не всі,ми наприклад отримали в подарунок мультиварку,в неті повно дописів від тиж жто виграв набори посуди, стаканів,кавоварки, МП-3 плеєри і т.д.Суть не в їх подарунках, а в системі відпочинку і організації поїздок від цієї компанії.Не зустрічав ні одного допису що людина відпочивала від Примавери і залишилась незадоволеною.Так що лохотрон-це скоріше такі дописи як ваш в такі ресурси як “чорні списки”.До речі спеціально помоніторив всі готелі з їх сайту через букінг- тиждень проживання на 4-х осіб коштує в середньому 1000-1300 долларів,у Примавери нам тиждень на 4-х обійшовся в 480 вічнозелених і готель 4-х зірковий.Так що знижка дійсно є і суттєва

 7. Назіз 14. Чер, 2016 at 7:07 pm #

  Хочу додати до списку недобросовісних компаній ТОВ ЮВМ Україна , через те , що при окладі 8000 грн при звільнені оплатили тільки 1500 , решта придумували штрафи, що є незаконно, і увага зняли гроші за тренінги які проводили ніби безкоштовно !!!! У свої їх вакансії вказують зарплату для торгового представника від 8000 грн, за рік моєї роботи торгові заробляли 3000-4000 аідсили !!!

 8. Андрій 23. Сер, 2016 at 10:03 pm #

  Бадер Україна ТзОВ вакансія – механік

  Легко беруть на роботу – достатньо сказати що десь щось та й крутив, ремонтував від року, про освіту не запитують. Обіцяють ніби 7000 грн/місяць в них не велика зарплата – це щоб заманити до колгоспу, про роздруківки по з/п краще не запитувати – це як мінімум не ввічливо та смішно. З/П – 3000 ставка (так звані навчальні – розряд 0), на підприємстві розрядна система нарахування з/п (від 0 до 7), УСІ новобранці обов’язково перший місяць працюють із розрядом 0 ( можуть і декілька місяців так працювати). Насправді навчання практично немає, присвоєння розряду поняття дуже субєктивне – залежить ніби від вмінь та від того наскільки нормальний пацан. Робота механіком включає в себе роботу різноробочим – тобто все що скаже керівник все потрібно виконати (мусор підприємства, додаткові будівельні роботи і т.д) – виконують всі тому що хто відмовиться – перестане бути нормальним пацаном в очах керівництва, а це дуже негативно впливає на “кар’єру” на цьому німецькому підприємстві. Технічні керівники по ментальності і по повадках нагадують бригадирів у радянських колгоспах, не здивуюсь якщо вони там всі влаштовані по блату. Охорона праці та техніка безпеки зводиться до періодичних підписів працівником у журналах – дізнаватися про це більше вважається ознакою власної недолугості.

 9. Оксана 31. Сер, 2016 at 6:24 am #

  Хочу розказати про ОТП БАНК.І спеціальність кредитний спеціалсіст.Спочатку обіцяють високу зарплату,гарне місце роботи.Алле потім зарплата у вас буде в середньому не більше 1500 грн,і понад нормовий графік роботи.По 8 днів без перепочинку.В основному в них працюютть студенти.Офіс банку знаходиться на Чорновола.Нівякому разі не йдіть до них працювати.Бо втратити свій час.

 10. Оксана 31. Сер, 2016 at 6:52 am #

  Працювала цього року у Львові в ОТП Банку кредитним спеціалістом.Плани в них завищені, виконати їх просто нереально.Тому перших три місяці варто розрахоувавати тільки на ставку 1000 грн.І потім також буде нереально заробити більше.Максимум 500-800 грн бонусами.ТОбто в кінцевому результаті виходить 1800 грн.НІколи в житті не йдіть на цю роботу, бо втратите час і натхнення взагалі десь працювати дальше.У Львові на роботу набирає Гарбарук Ольга Володимирівна.Одразу вішає лапшу на вуха про зарплату і так далі.Проблем з магазином буде багато.Продавці не хочуть віддавати кредити ОТП Банку,і дають їх іншим банкам.Працювати потрібно буде більше за норму.Бувало 8 днів без перепочинку з 9 ранку до шостої вечора.Біжіть поки не пізно!!!!!!І навіть не думайте тут працювати.

 11. Наталія 22. Вер, 2016 at 9:17 am #

  Бадер Україна.

  Шила чохли. Зарплата не та, що обіцяють! Ставлення до персоналу ЖАХЛИВЕ!!!!!!

 12. Ігор 17. Гру, 2016 at 10:03 am #

  Левус фірма по пошиттю верху взуття. Обіцяють платити але нічого нікому не платять. Тай там чесно нічого не за робиш крім навику.

  • Ігор 17. Гру, 2016 at 10:06 am #

   Директар тарас ігорович

 13. Андрій 18. Бер, 2017 at 8:34 am #

  “КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ “МІЖНАРОДНА ПРАВОВА ГРУПА”, а саме Завербний Андрій аферист, якій обіцяє золоті гори, ти працюєш, а отримуєш купу лайна та обіцянок виплатити завтра і це триває місяцями, потім тебе звільняють і грошей ти не бачиш.

 14. маркіян 11. Кві, 2017 at 1:11 pm #

  Увага водіям далекобійникам остерігається ФОП Бузько Н.І. це шахраї кинули багато водіїв на гроші втч. І мене спочатку вдають що вони чесні порядні’а в результаті створюють умови по яких водії в рейсах повинні порушувати режим праці та відпочинку беруть завантаження та терміни по яким нереально попасти на завантаження.крадуть в себе на стоянці вантаж і звинувачують водіїв в цьому”будьте обережні

 15. Костя 12. Кві, 2017 at 12:07 pm #

  Не для того я вчився 5 років у І. Франка на юридичному, щоб працювати з відморозками, наприклад я запитав, коли можна приступати до стажування,а у відповідь тобі ржака, можеш вобше не приходити, і це можна назвати нормальним колективом???

 16. Роман 21. Кві, 2017 at 6:56 pm #

  Власники канторки Doris Parts (Доріс Партс), яка знаходиться в житловому будинку багатоповерхівки у майже підвальному приміщенні на Панча, 18в рідкісні шахраї, обманюють людей, клієнтів. Ця горе-фірма торгує автозапчастинами. Працівникам можуть не виплачувати зарплати, пояснюючи це довгим стажуванням. а потім їх звільняють, не заплативши ні копійки. Крім того, сімейна парочка (Анна і Олександр) взагалі не дотримують свого слова у питаннях бізнесу, їхні слова і обіцянки абсолютно нічого не значать, а чіткі попередні домовленості про співпрацю вони не пам’ятають . Дружина Олександра Анна – веде себе як рідкісна істеричка, дозволяє обзивати людей по телефону “тупою дурою” і посилати на х**. Мабуть цим двом молодим людям подарували бізнес багатенькі мамуся з татком, а їм не виходить бавитись у бізнесменів, тому і зриваються на людей, працівників і бізнес-партнерів. Оминайте їх фірму Доріс Партс десятою дорогою, потратите свій час, здоров’я і нерви.

  • Yelena Yaroshenko 24. Кві, 2017 at 6:05 am #

   А з клієнтами себе поводять так само?

   • Роман 24. Кві, 2017 at 10:59 am #

    На жаль, так. Були домовленості про оплату, то вони не заплатили. Кидалови рідкісні. Не раджу абсолютно ніяких стосунків з ними мати, попадете на гроші, так ше й з вас винних зроблять і обматюкають.

 17. марян 23. Кві, 2017 at 6:39 pm #

  Увага водіям далекобійникам остерігайтеся ФОП Бузько Н.І. це шахраї кинули багато водіїв на гроші втч. І мене спочатку вдають що вони чесні порядні’а в результаті створюють умови по яких водії в рейсах повинні порушувати режим праці та відпочинку беруть завантаження та терміни по яким нереально попасти на завантаження.крадуть в себе на стоянці вантаж і звинувачують водіїв в цьому”будьте обережні

 18. н 13. Тра, 2017 at 6:09 pm #

  Що відомо про роботу в магазинах Килими Декори?

 19. Оксана 19. Лип, 2018 at 8:40 am #

  Хочу попередити дівчат про таку компанію як Wai Thai (Наливайка, 12) у Львові, постійно відкрита вакансія адміністратора, представляються як премімум салон тайського масажу. До них легше попасти ніж від них піти. коли звільняєшся – зарплату можуть не виплатити взагалі мотивуючи це наприклад тим що звільнятися можна тільки коли особисто знайдеш когось собі на заміну. Постійні надумані штрафи, погрози фабрекування кримінальних справ, все спрямоване на те, щоб люди працювали і боялись виразити якесь незадоволення. В деяких притулках краще відносяться до собак, ніж там до людей.

 20. Ірина 19. Лип, 2018 at 6:41 pm #

  ТзОВ Настіле. Він же Елітсан. Шукають бухгалтера. Пропонують гори-мости, а коли влаштовуєшся на роботу то потрапляєш в справжнє пекло. Головний бухгалтер Новак Оксана Євгенівна – справжня видра. Вона постійно кричить, принижує і обзиває бухгалтерів. Крім того вона краде людську зарплату і не доплачує її. Сама вона нічого не робить бо всю роботу роблять “прості смертні”, весь день на когось гавкає. Та що тут скажеш: стара діва, живе з татом, дітей немає, чоловіка теж. Хто бачите ваканцію бухгалтера в Настіле – обходьте десятими дорогами поки не пізно. Плинність кадрів на цій фірмі, особливо в бухгалтерії, велика.

Написати коментар