#закачайсобіUBER або бойкотуй львівських таксистів

30 Бер

Uber протест

На сьогоднішній акції львівських таксистів, які зібрались біля «Арени Львів», звідки вирушили колоною до ОДА, маршрутом Арена Львів – ДФС – СБУ – ЛОДА, було заблоковано пів міста, і створено безліч корків і конфліктних ситуацій для простих мешканців, які не могли потрапити на вокзали в лікарні і добратись на роботу. Про це повідомив кореспондент Leopolis .

Протестували проти російського Яндекс таксі у Львові (який до речі у Львові уже й не функціонує), а також програмного додатку UBER, американської компанії, наче б то…російського (доступний в Україні за посередництва авторизованого партнера Uber в СНД російської компанії Uberlin). І нічого, що UBER користуються в 67 країнах світу, і тільки в вельми патріотичному Львові,  знайшли російський слід, для того, щоб перекрити місто і створити на весь день незручності львів’янам…

І в сьогоднішній ситуації тішить одне – переважна більшість мешканців не повелась на чергову “патріотичну” наживку, і висловила гнівне незадоволення саме до протестуючих місцевих таксистів, які намагаються грати на почуттях українців, і таким чином позбавляються здорової конкуренції на ринку послуг таксоперевезень.

“Вибачте машину не знайдено” через двадцять хвилин після замовлення в оператора, хамство водіїв, шансон в салоні, прокурена машина, бруд, відсутність джіпіесу і питання таксиста “а де то є, покажете” і це за тарифами, які переплюнули навіть київські (зважаючи на відстані) – тут уже ніякий “патріотизм” не допоможе. Після такого, навіть ті хто про сервіси онлайн замовлення не знав скористаються послугами Uber, який гарантує подачу машини у визначений час, і хоча б на репутацію намагається надавати послуги якісно.

 

 

 

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар