Концерт Steinar Lindbad в Андеграунді

7 Бер

DSC_4252

Вже не вперше норвежський хіпі-гурт Steinar Lindbad виступає в Украіні, зокрема у Львові.
Цього разу у Львові хлопці почали з «підпілля» –  Underground Club, який знаходиться на Коперника, 17.
25 лютого Steinar Lindbad і львівський гурт «Графічні Ліли» розпочали свій цьогорічний наступ на Львів. Атмфосфера в Андеграунді специфічна, але навіть у сутінках підвалу ми змогли відчути тепло сердець музикантів і розгледіти щасливі обличчя глядачів.

Вже не один десяток років легендарні музиканти гурту Steinar Lindbad піднімають у своіх піснях питання стану планети та екології, пропагують любов, взаєморозуміння та мир між людьми.


IMG_1425У наш час, коли мало не в кожному куточку планети відбуваються війни та катаклізми, важливо пам’ятати, що саме робить нас людьми. Часто за масовою гонкою та суєтою, ми забуваємо про справжні цінності, про людяність та взаємодопомогу, про уважність одне до одного,  бережливе ставлення й повагу.  Згубивши ниточку любові, шукаємо шлях до себе. І так важливо лише зробити перший крок,  почати змінювати світ через свої серця!
DSC_4307Саме музика, яка об’єднує людей, незалежно від національності та віросповідання, робить нас добрішими й терпимішими! Саме тому норвезький гурт так радо приймають у Львові вже не вперше, і сподіваємось, не востаннє.
На згадку нам лишилися фото, які затримали мить, мить єдності, добра й любові!

 

Евеліна Малаєва,

Фото:Андрій Зазуляк

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар