Вишкіл молоді Маріуполя на базі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

6 Січ

5hinqcikple

Не потрібно виховувати дітей, потрібно виховувати себе, все одно вони будуть на вас схожі. ©

Саме тому на базі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії відбувається вишкіл молодіжної організація “Національний Рух Молоді Маріуполя”, де юнаки та дівчата проходять курс молодого бійця в середовищі батальйону.

Вони вчяться в бувалих бійців на їх прикладах та досвіді, живуть  життям батальйону як справжні бійці, патрулюють, вивчають зброю, освоюють навики медицини,  штурмують будівлі, переймаючись завзяттям до перемоги та патріотичним духом, який відчуває кожен, хто хоч раз мав можливість побувати на базі.

q23ilzfu4_a

Молодь Маріуполя, діти, яким по 16-17 років, і які приїхали навчитись, здобути знань, щоб в подальшому могти стати гідними захисниками вітчизни. І так, найбільше здивувало, що ця молодь з Маріуполя, діти Східної України. Не здивувало б побачити львів’ян, адже  патріотичне виховання у нас змалечку, це вже в крові.

eplxsiq-tua

Приємно дивує, що молодь, яка була дітьми та підлітками під час нашої трирічної війни таки усвідомлює всю значимість ситуації, розуміє, що ніхто крім них самих не зможе захистити їхнє місто від ворога, який стоїть на порозі.

ae0klbvrivk

Діти які бачили це так зване «АТО» на власні очі, не з телеекранів, діти, які бачили, смерть та кров своїх знайомих чи родичів уже не відсторонюються від війни, вони думають як її завершити. І тому вдосконалюються, вчяться та загартовують себе.

lv_ck25zxsi

Боєць, позивний Одеса «Так, я пам’ятаю війну, як звільняли Маріуполь. Мені на той час було 14 років. Я тоді змушений був виїхати з міста. А тепер, що мене найбільше мотивує? – Я хочу всіма силами допомоги власній країні перемогти ворога».

nztcmfvjssw

Як сказав один з курсантів « – Є люди які хочуть, є люди які можуть, а є ті які постійно вчяться і вдосконалюються. Не знаєш чогось – перепитай, не виходить – спробуй ще раз, попроси індивідуально підказати. Але це твоє життя і твоє рішення – стати на захист країни і добитись її перемоги, тільки коли ти сам будеш вправним та сильним бійцем».

zddwzk9pebqІнструктор Сава, строгий та справедливий, вчить курсантів азам бойової справи, і не лише автоматичного відпрацювання навичок, а й перш за все логічно думати як за себе так і за того хто поруч:

« – Я не якийсь там модний інструктор, я людина, яка ось уже три роки воює, і хочу щоб ви зберегли своє життя та життя ваших побратимів. Коли ви думаєте за своє життя – автоматично подумайте і за життя свого товариша! Якщо вас стане не дай бог на одного менше, подумай, чи ти сам виживеш? Якщо ти бачиш, що вас більше – ти можеш перемогти, тому так важливо думати і за своє життя і за життя того хто з тобою.»

9equwkqmf6a

У тренуванні беруть участь не лише інструктори та бійці. Корисними були і знання молодих курсантів, якими вони охоче діляться з побратимами. Боєць Вольт прочитав лекцію на тему пара медицини.

me4mxp12v5c

Розповів склад та призначення ліків, препаратів та заходів для надання першої медичної допомоги, які мають знаходитись в аптечці кожного бійця. На запитання, чи сам він медик, сказав що ні, проте активно вивчав парамедицину і майже рік вправлявся, тренувався, перепробував наглядно дію засобів які рятують життя на полі бою.

czls1xek7qm

Боєць Ярий, навчив групу декільком методам розбору зброї, в тому числі й швидкісним, адже в бою кожна секунда може коштувати життя. Курсант пояснив, що через деякий час він стане кадровим військовим, і вміти користуватись зброєю – його фах.

hbld8amfupg

В тренуваннях беруть участь не лише хлопці, а й дівчата. Подруга Дика на рівні з хлопцями виконує усі нормативи, адже в бою усі рівні і кожен має можливість себе проявити.

zmf0zcblrla

І вірно, адже хто якщо не вони нас захищатиме? Лише молодь, та яка виросла на цій війні, яка зробить усе щоб її захистити, і зможе не допустити війни в майбутньому.

Si vis pacempara bellum©

b_hpdxlo2ascciqk3uceyo

Немає коментарів до публікації

Написати коментар