Без суда і слідства: зрив засідання по справі Партизана та Велеса.

5 Жов

i3o5ftqvfxa

Сьогодні, о 12:00, 5 жовтня 2016 мало відбутись відкрите судове засідання по справі “Львівських Патріотів”, добровольців батальйону ОУН, Велесом та Партизаном. Хлопці звинувачені за статтею тероризм, і були затримані 07  серпня 2016. Оскільки справа більш ніж неодназначна, адже доказів менше ніж звинувачень, як інформаційне видання слідкуємо за перебігом справи.


От і сьогодні, в черговий раз, не дивлячись на те, що судове засідання мало бути відкрите для журналістів, родичів та громадськості – суддя вирішив зробити засідання закритим незважаючи на велику кількість людей котрі прийшли підтримати Львівських Патріотів. Двері суду закрили, людей не впустили. Після того, як двері були виламані – беркут та нацгвардія застосували по присутнім сльозогінний газ, почалась штовханина.


vk__i165qk
Як виявилось згодом, судове засідання повинно було бути закритим, проте про це не було повідомлено.Оскільки нацгвардійці були звезені завчасно, можна припустити, що такий сценарій був заздалегідь спланований. Невідомо кому це потрібно – затягувати суд,  і робити його закритим. Адже кожен громадянин, будучи затриманим, не залежно від скоєного має право хоча б на справедливий суд.

Голова Галицького р-ну приїхав на місце, щоб вирішити в чому справа.Після переговорів було вирішено , що засідання відбудуться.
Близько 16:00-16:30 вечора розпочали засідання. Спершу над Велесом, згодом над Партизаном.
Прокурор відстоював продовження строку під вартою, адвокат – навпаки. В 62nyaebie4cкінці засідання по 1-й справі – було прийняте рішення – зміни назва статі на незаконне тримання зброї , та надали захід утримання – домашній арешт.

z1ebhe-piysВасиль прийшов, щоб підтримати своїх близьких друзів. Як повідомив :” … хлопці стали бійцями добровольчих батальйонів від початку війни на сході, були в гарячих точках. Це хлопці, які воювали та захищали на сході нашу країну. ..”В результаті – Велес під домашнім арештом, а рештахлопців і надалі перебувають під вартою в СІЗО.

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар