Приїзд Ніка Вуйчича, людини-мотивації до України

29 Вер

a393ba548223790aeaae3d47c238a0cb
25 вересня в Палаці Спорту України відбувся захід “З Богом можливо все” за участю Ніка Вуйчича.
Нік є проповідником, мотиваційним тренер та директором неприбуткової організації «Життя без кінцівок» (англ. Life Without Limbs). Народився без рук та ніг.

zolsjyehttwОсновну частину заходу Нік свідчив людям історіями власного життя. Він розповідав, що коли йому було 10 – вирішив покінчити життя самогубством у ванні, але коли він це почав робити, то зрозумів, що батьки його дуже сильно люблять і він їх теж, тому не зможе так поступити.
Захід розпочався о 18.30 та тривав до 21.00. Ведучими заходу – Руслан Кухарчук (журналіст), Ліка Роман ( міс Україна 2007).
Телекал “Надія” транслював прямий ефір.
“Я любить вас!”- промовив Нік у привітальному слові.
Нік привіз вітання від дружини та двох дітей, від батьків. У Ніка також є брати та сестри котрі мають руки і ноги. Нік поставив залі всього два питання, такі прості і такі важливі: Хто ви? Чого ви хочете?
jhtoifi0430Сподіваюсь, що люди відповіли кожен для себе на ці питання. Нік Вуйчич – людина легенда, він показав залу, що не маючи рук і ніг здатен з лежачого положення самотужки піднятись.
Ця людина надихає інших. На захід люди зїхались з різних куточків України. Люди зїхались, щоб взяти для себе щось корисне, послухати цікаву інформацію, зарядитись позитивом від Ніка Вуйчича.
Нік вуйчич уже вдруге в Україні. Він – людина легенда! Який незважаючи ні на що, живе з позитивом і своїм успіхом надихає багатьох повносправних.
Закінчився захід спільною міжконфесійною молитвою за Україну.
Одним з бажань Ніка – приїхати знову в Україну з дружиною та дітьми. Будемо сподіватись, що невдовзі Нік знову приїде до нас на Україну.
Навколишні ситуації часто виводять нас із стану спокою та життєрадісності. Нік допоміг людям повернутись до цього та глибше задуматись над своїм ayeh35push00v1n_pgqqimжиттям! Будемо сподіватись, що зустріч з Ніком Вуйчич для кожного з нас залишить яскравий відбиток.
Репортаж – Оксана Ціп

Немає коментарів до публікації

Написати коментар