Свято присвячене міжнародному дню нечуючих “Майструємо разом”

27 Вер

evtzhhdcfmm

24 вересня в культурному центрі УТОГ, що на Некрасова 45, відбулось дитяче свято напередодні Міжнародного Дня Нечуючих «Майструємо разом». Море емоцій,світлі усмішки можна було помітити на обличчях маленьких вихованців.

mxosm96ph0Працівники центру, Воронка П. – ведучий, Корчан С. , Ціп О. Та Івашко А.,п. Олег -помічники ведучого, старались викластись на всі сто відсотків, щоб розважити, навчити та просто подарувати увагу та радість діткам.

Захід розпочався з привітання та клоунади. Діти розділились на команди та обрали капітанів. Діти грали в  такі ігри: «Збери каштани», «Хто сильніший?», «Світлофор», «Буратіно», «Риба», «Тунель» та ін.

Кожен маленький учасник старався активно приймати участь, змагались за команди. За виконані завдання – виставляли бали .

ivuxkznofc0На святі був проведений майстер-клас по виготовленню фенечок (браслетів) за участю Ціп Мар’яни. Мар’яна показала дітям як зробити фенечку та допомагала спробувати заплести. Для кожної фенечки необхідно 9 ниток різних кольорів,  довжина яких  повинна бути один метр. Опісля майстер-класу кожна дитина потрапила свій відбиток руки (кольоровою фарбою) навколо 2х сонців : «Сонце – дружби»та «Сонце – моя Україна».

Посмакувавши солодким з чаєм, командам вручили подарунки. Задоволені діти розійшлись по домівках.

kprgtagzar0Свято закінчилось, але поклало свій відбиток у дитячих серцях, незважаючи на мокру погоду за вікном.

“Свято –  це спроба зовнішньої радості проникнути всередину, а внутрішньої – виплескнутись назовні.”А.Кротов.

Хочеться щоб таких свят було побільше. На таких заходах діти відкриваються та показують свої вміння, і це надзвичайно важливо саме для таких особливих діток. Адже  на привеликий жаль, ті хто живе з неповносправністю не мають таких широких можливостей, і в  жорстокому суспільстві часто такі діти offyfk62uakbhxzrdpnzjuзакриваються та зневірюються. Тому надзвичайно важливо розкривати їх потенціал, що і намагаються робити працівники УТОГ, щоб світ цих маленьких людей став більш яскравим та ввібрав у себе часточку щастя.

Як сказав Джон Драйден : «Не плач, тому що все закінчилось. Посміхнись, бо це було!»

fmcjtjm_3086nv9zu3a4jkЖиття пишеться відразу. Без чернеток. Хочете ви цього чи ні…

Репортаж – Оксана Ціп

Немає коментарів до публікації

Написати коментар