Марш в підтримку львівських добровольців ОУН звинувачених у тероризмі

25 Вер

img_1450%d0%b8%d0%b8

У неділю 25 вересня пройшов марш в підтримку львівських патріотів, котрих  звинувачують у тероризмі.
Місце збору не байдужих до свавілля влади людей – пам’ятник Іванові Франкові напроти університету о 16:00. В підтримку патріотів на марш прийшло досить багато людей різного віку: від школярів – до старших людей, добровольців, волонтерів та ветеранів.

img_1210%d0%bf%d0%bf%d0%bfПочаток маршу – виступ одного з патріотів про безглузді репресії нинішньої влади. Після його промови мегафон передали священику, котрий особисто знайомий із заарештованими ОУНівцями та був з ними у с.Пісках. Він виступив на підтримку хлопців, зачитав молитву, а в кінці – громада заспівала “Многая літа” . Із зверненням до людей також виступив очільник руху ОУН, Микола Коханівський. Котрий звернув увагу на те, що влада Порошенка робить ті самі помилки, що й уряд Януковича – садить патріотів, краде усе, що можна і просто так їм це з рук не зійде. Перед початком формування колон один із img_1227%d0%bf%d0%bf%d0%bfimg_1260%d0%bf%d0%bf%d0%bfприсутніх зіграв в честь добровольців три власні пісні.
О пів на п’яту озвучили заклик сформувати колону, що люди виконали швидко і кожен знайшов своє місце. Колона в підтримку заарештованих патріотів попрямувала до будівлі СБУ. На шляху до зазначеного місця було сказано багато патріотичних гасел, одні з яких тепер, на жаль, стають популярними : “Влада ідіотів садить патріотів!”, “Доброволець – не злочинець” та “Ні політичним репресіям!”. Згодом була зроблена символічна зупинка img_1145%d0%bf%d0%bf%d0%bf
із хвилиною мовчання біля пам’ятника жертвам політичних репресій.
img_1312%d0%b8%d0%b8В 17:00 марш підійшов до будинку СБУ. Тут із зверненням знову виступив командир ОУН – Микола Коханівський. Він закликав працівників СБУ, котрі ще залишаються вірними Україні випустити патріотів, а не виправдовувати злочинну діяльність влади. В підтримку хлопців висловився і Народний депутат України – Володимир Парасюк, котрий навідував їх у СІЗО. В кінці його промови ОУНівці нагадали людям про наступне судове %d0%bf%d0%bf%d0%bf%d0%bfimg_796577777засідання по справі “терористів”, яке відбудеться 5 жовтня і закликали усіх, хто прийшов на марш прийти і до залу суду. Після чого учасники акції заспівали гімн України.

До слова, нагадаємо, що хлопців звинувачують у тероризмі. Запобіжні заходи – утримання під вартою отримали усі четверо хлопців. %d0%b8%d0%b8На одному з засідань, 18 серпня ми також були присутні, і стежимо за розглядом справи. Як представники громадськості вважаємо, що судити мають виключно на основі фактів та доказів, і лише за законом, а не за притягнутими за вуха обвинуваченнями, які не мають під собою підґрунтя.img_1419%d0%bf%d0%bfimg_1332%d0%b8%d0%b8img_1522%d0%b8%d0%b8img_1531%d0%bf%d0%bf

Немає коментарів до публікації

Написати коментар