Потрібна допомога!

18 Чер

be4aab9fe852792f412ecc44a7ea4b48d5c8bf68

Так, це вже третє літо, коли у нас війна. Так, пости про допомогу військовим уже не викликають ніяких емоцій. Люди всіма силами намагаються відмежуватись від того, що там, і повсякденного життя з футболами, концертами, фестивалями…Так, ми це розуміємо, але від того ситуація не зміниться. На жаль на передовій далі йде повномасштабна війна. Повірте, ми б теж залюбки публікували тут інші новини, чи анонси, але на жаль не можемо…

Прогортавши стрічку новин, напевне зустрічали оголошення про загиблих. Просто так загиблі не з’являються.

Крім того, як передають волонтери – госпіталі сірої зони, Дніпра та Харкова переповнені 300-ими. Бутівку рівняють із землею, на промці постійні бої, всю іншу територія навколо ДАПу постійно криють з артилерії. Гинуть добровольці, кількість смертей генштаб не рахує, бо добровольці “не офіційні”, смерті в ЗСУ теж повність не виголошують .
Тому люди, без вас не обійтись!!!! Якщо ЗСУ ще хоч якось забезпечується, то добровольці цілком і повністю на утриманні нас, небайдужих…

Як допомогти?
– Картка Приват Банку для допомогти: 5168 7556 0934 0928 – Римик Орест Олегович кошти використовуємо на потреби для хлопців.
20 грн зараз коштує кава, якщо одного дня ви не вип*єте кави- навіть не помітите, але солдату це може врятувати життя.

СПИСОК ПОТРЕБ:
– медикаменти (обезболюючі, засоби проти опіків, для загоювання ран, засоби для очищення води )
– обмундирування (потрібно все)
– засоби гігієни (Вологі серветки, дезінфектори та інше)
– засоби проти укусів комах.
– цигарки
– їжа, (кава і все інше)
Завжди по приїзді є звіт. Про всі деталі пишіть в приват волонтерам.

Якщо хтось з волонтерів чи сімей військових має бажання передати щось «своїм», то теж пишіть. Їдуть хлопці через Київ, до речі.

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар