Чорний список власників квартир

12 Чер

afe370e214401347ae813bc526e89a24

Шукаючи квартиру, завжди думала, що якщо уже не попався на гачок до нечесних маклерів, які окупували львівський ринок нерухомості, то можна зітхнути з полегшенням. Маклери/ріелтори/посередники які в принципі зайві в відносинах власник – винаймач квартири, та ще й додаткове небажане джерело витрати в розмірі місячної оренди, уже насторожують, і від них найбільше очікуєш якоїсь підстави.

Такої думки притримувалась досить довго, до одного епізоду, коли квартиру у потрібному районі підшукав власне маклер, який чесно виконав усі зобов’язання переді мною, натомість домовленість про квартиру зірвали безпосередні власники квартири. Мало того, що виявились  не прямими власниками (квартира оформлена на малолітню особу), так ще й знехтували умовами при внесенні завдатку, не проводити покази квартири іншим претиндентам. При зустрічі завищували ціну обумовлену як маклеру так і мені, винаймачу квартири, не дивлячись на підготовлені договори. Ясна річ, з такими людьми не хотілось більше мати жодних справ, тому обійшлись лише витраченим часом як маклерів, так і своїм. І добре що не більше.

Про той випадок уже майже забула, адже вважала це поодиноким невезінням. Але зараз в редакцію надходить все більше постів у Чорний список маклерів та ріелторів Львова де ошукані ворендарі скаржаться саме на власників квартир, а не посередників. І було б не справедливо не виділити їх окремим текстом. А оскільки стати жертвою недобросовісного бидлуватого власника, якому заплатив як правило за умовами перший та останній місяць + маклерські (якщо були) це уже зовсім кепська справа. В разі халепи в екстренному порядку потрібно знаходити як житло, так і кошти на новий цикл винайму квартири.

Тому пропонуємо не мовчати, а виводити на чисту воду людей, які від захланності та жадібності готові перехитрити і квартирантів, і посередників які допомагають їм у пошуку винаймачів, і самих себе, адже в результаті залишаються ні з чим.

1. Власник: Лосик Стефанія (066-201-45-67).  Адреса:вул. Пимоненка, 15а, 2 поверх, двокімнатна квартира.

“Сподіваюся, цей пост допоможе комусь не зіткнутися з проблемними власниками квартири.
Далі про очікування/ реальність. Обіцяли квартиру зі свіжим ремонтом. Насправді в квартирі нещодавно пофарбовані стіни, але залишилися плями від попередників навіть на підвіконниках. Фарбу використовували «Сніжок», тож якщо ви захочете відтерти пляму або ще щось, ви це зробите разом з фарбою. Обіцяні низькі комунальні до 1000 грн виявилися казкою, яка коштувала нам в середньому 1800 грн/місяць. Обіцяна вбудована техніка – це дві працюючі плитки від вбудованої електичної плитки (газу в будинку немає). Обіцяли нову плиту та купити духову шафу впродовж місяця, так і не зробили цього за 4 місяці. Двоспальне ліжко, але там два довоєнні пружинні матраси((( Є бойлер на 60 літрів, якому вже 8 рочків, і який ми вперше почистили, хоча власники казали, що чистили його перед тим, як здавати квартиру. Але це не врятувало бойлер, він старий, його потужності вистачає, тільки щоб помити посуд або прийняти душ одній людині. В туалеті та ванній немає витяжки/вентиляції, тож привіт вологість та грибок))) не кажучи про свіже повітря. З неочевидних речей – погана система змиття в туалеті. На кухні витяжка зроблена за якимось незрозумілими стандартами, взимку в неї сильно валить холодне повітря навіть, якщо вона вимкнена, тож стає 10 С.

2.Власники: жіночка Стефанія та ії чоловік Ростислав. Спочатку вони просять платити на тиждень раніше від дати заїзду, приходять та дзвонять, коли їм зручно і не розуміють, якщо в тебе зустріч або нарада. На всі прохання про покращення/усунення проблем в квартирі не звертають уваги. Коли сусіди 2 тижні щось шили на зінгері по ночам (з 2 п 5 ранку), ми благали власників якось домовитися, бо нам сусіди не відчиняли. Тож вони приїхали сіли і сказали, ми будемо чекати, треба – заночюємо, щоб послухати звуки. За місяць ми попередили, що будемо виселятися, на що вони сказали: «з’їзжайте сьогодні» і більше трубку не брали. Не дивлячись на наявність у нас договору, за умовами якого на місяць вперед було проплачено. Через маклера ми якось вирішили питання. Коли настав той щасливий день, ми вивезли речі, та приїхали передавати власникам квартиру. Попередньо вимили всі шухляди та підлогу. Заплатили всі комунальні послуги, і коли настав час розходитися, вони почали складати перелік за що ми повинні ще сплатити, а саме: за погано вимиту під краном шухляду -100 грн, ну ви розумієте, далі було ще веселіше. Вони зачинили тамбур і не випускали нас, я знову подзвонила маклеру, але в цей же час власниця накинулася на мене з кулаками та почала репетувати. Хлопець ледве встиг ії відірвати. Заплатили додатково 200 грн та пішли. Будь ласка, якщо ви натрапите на цю квартиру, просто заздалегіть подумайте, чи потрібно все це вам.”

3.Власник:(097) 404-6771  Адреса:Мирна, 13

Ніби-то здається квартира “кавалєрка” на Широкій (насправді Мирна, 13). По телефону дядько каже, що живе у Червонограді й тому йому треба дати 50 грн на дорогу, якщо хочете глянути на помешкання. Насправді дядько живе в тому ж будинку, а “квартира” — це брудна і холодна прибудова до старого польського 2-поверхового будинку, реальна бомжарня, без будь-яких умов для життя. Все зроблено так, щоб ніхто не погодився в тій конурі жити, а 50 гривень “на дорогу” дядько забере і піде собі до хати, прямо через стінку з прибудовою. За день по кілька таких лохів — та й вже є якась сума, не виходячи з подвір’я. Люди ходять регулярно. Будьте пильні, номер 0974046771 — лохотрон на гроші, дядько живе у тому ж будинку.

4. Власник (представляється як власник) Валерій Голубчиков. Тел. 0663720475, +380997983845. Картка отвібанк :5100938400431549
була потрібна квартира. Вже коли впустились руки знайшла на ОЛХ оголошення від власника квартира вартістю 3000 грн. Вул.Володимира Великого 43 , перший будинок , 2 пов., 7кв. Сказав що є ліфт. Сказав що живе в Ужгороді і вчора приїздила, а жіноча не прийшла, чекаю заплатку від чоловіка тому не знає коли покажуть квартиру. Якщо завдаток скинуть то вибачайте. Я як наївно першої класниця купилась. Сама запропунувала скинути завдаток коли мужчина відмовиться. Одним словом скинула 1000 грн. Мав на наступний день приїхати показати квартиру не приїхав. Стоячи біля під’їзду ще в очікуванні, зустріла сусідку запитала чи така людина проживає за такою адресою вона сказала що ні. І ліфт там немає.

5.Власниця квартири на Скрипника 10,кв.43 пані Надію,вона ще може представитись пані Натальою. Вона спочатку обіцяє золоті гори,жити безкоштовно,або дешевше якщо будеш їй допомагати,насправді ви будете пахати на неї вибачте “як кінь”,а потім ще заплатите повну суму за оренду квартири.Більше того,що вона ще виставе рахунок за частину своїх комун послуг квартири на науковій так як нам,бо я там 3 рази помила (тому що вона недозволяла користуватися водою на Скрипника 10) голову і попрала в пралці свої речі.Позичила 200 гр у мене і невіддала!!!!!Відмовилася!!!!Тому будьте уважні,баба дууууже хитра і підла.

Далі продовжуєте ви, а ми оновлюєм інформацію.

 

 

4 коментарів to “Чорний список власників квартир”

 1. Марина 12. Лип, 2016 at 1:35 pm #

  Хочу попередити людей про власницю квартири на скрипника 10,кв.43 пані Надію,вона ще може представитись пані Натальою.Вона спочатку обіцяє золоті гори,жити безкоштовно,або дешевше якщо будеш їй допомагати,насправді ви будете пахати на неї вибачте “як кінь”,а потім ще заплатите повну суму за оренду квартири.Більше того,що вона ще виставе рахунок за частину своїх комун послуг квартири на науковій так як нам,бо я там 3 рази помила (тому що вона недозволяла користуватися водою на Скрипника 10) голову і попрала в пралці свої речі.Позичила 200 гр у мене і невіддала!!!!!Відмовилася!!!!Тому будьте уважні,баба дууууже хитра і підла.

  • адмін 12. Лип, 2016 at 4:41 pm #

   Марина, а які умови проживання були попередньо обумовлені? Ви жили з хазяйкою з умовою виконання роботи, чи за орендну плату? Чи підписувався якийсь договір?

 2. Мілена 08. Тра, 2017 at 12:55 pm #

  Навіть не зверталася в Дуоком, просто десь за об”явою залишила свій номер і Дуоком знайшов мене сам :( За годину мені зателефонували разів 40 (!!!), аж телефон перегрівся. Причому різні рієлтори цієї агенції, і кожному довелося повторювати одне і те саме, при тому що оператор ці дані ВЖЕ записав. Вони ніби не слухають навіть, пропонують все підряд.
  З якогось дзвінка просто перестала брати слухавку, але відчуваю, що це все надовго…

 3. Катерина 07. Чер, 2017 at 6:40 am #

  Доброго дня! Обережно Валерій Голубчиков. Тел. 0663720475, +380997983845. Картка отвібанк :5100938400431549
  була потрібна квартира. Вже коли впустились руки знайшла на ОЛХ оголошення від власника квартира вартістю 3000 грн. Вул.Володимира Великого 43 , перший будинок , 2 пов., 7кв. Сказав що є ліфт. Сказав що живе в Ужгороді і вчора приїздила, а жіноча не прийшла, чекаю заплатку від чоловіка тому не знає коли покажуть квартиру. Якщо завдаток скинуть то вибачайте. Я як наївно першої класниця купилась. Сама запропунувала скинути завдаток коли мужчина відмовиться. Одним словом скинула 1000 грн. Мав на наступний день приїхати показати квартиру не приїхав. Стоячи біля під’їзду ще в очікуванні, зустріла сусідку запитала чи така людина проживає за такою адресою вона сказала що ні. І ліфт там немає.

Написати коментар