Теренова гра – спортивно-патріотичний захід ЦК Азов

4 Кві

теренова гра -

У суботу, 2 квітня у лісі мікрорайону Рясне-2 з ініціативи ЦК “Азов” пройшла теренова гра.

Теренова гра – це спортивно-патріотична гра, в якій беруть участь дві команди та окрема група – диверсанти, котрі забирають очки в обох команд. Назва гри пішла від слова ТЕРЕН – це окреслена територія лісового масиву, яка визначена для проведення гри.

Метою гри є захоплення прапора чужої команди та зняття пов’язок з ворогів. Виграє та команда, яка у підсумку набрала найбільшу кількість очок. За захоплення прапора команді надається 200 оч., за повязку капітана дають 30 очок, його зама 20 і рядового 10, та 40 за диверсанта. Гра проходить у межах терену, приблизна довжина – 1 кілометр.

Правилами забороняються прямі удари, тільки боротьба та больові прийоми, коли гравець здається з нього зривають пов’язку і він вертається на місце старту (нейтральна територія), де суддя записує бали, а учасник може відпочити 5 хвилин. Після захоплення прапору відбувається бій, щоб його повернути : команди встають одна напроти одної і дружньо накидуються на ворогів. Прапор повинен бути на видному місці. Змінювати його місце розташування заборонено.

Ризик отримати травму у грі – мінімальний,  хоча інколи під час боротьби можна зірвати гудзик тощо.

Учасники з прапорами ЦК “Азов”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перед початком гри у всіх був веселий та бойовий настрій. Трохи почекавши, організатор акції вишикував всіх у стрій і зробив перекличку, дехто із зареєстрованих взяти участь не зміг. Потім всі хто прийшли попрямували до лісу. Організатор коротко розповів про правила гри, дав вказівки на карті та відповіді на запитання. Згодом команди тягнули жереб у яку команду потраплять.

Гравець витягує папірець з номером своєї команди

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вартість участі у грі  – 10 грн (суто на інвентар, і пов’язку). Після отримання своєї стрічки, чорна, або біла, залежно від команди,  вже укомплектований склад команди  повернувся у стрій. Кожна команда налічувала по 15 осіб. Організатор  зробив для гравців сюрприз, сказавши, що диверсантів не буде, а ті й повірили. Перед самою грою була Молитва українського націоналіста, слова якої ехом розходились лісом. Дійство було дуже атмосферним, відчувалось, що це не просто слова, а їдея, за якою слідують ці молоді люди.

 Члени ЦК “Азов” на молитві українського націоналіста

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

“Ініціатива даного заходу полягає в тому, щоб підвищити фізичний, патріотичний та бойовий дух молоді. – розповів організатор теренової гри, Роман Синиця. – До цього   гра проводилась між учасниками ЦК “Азов”, тепер стараємось заохочувати  і пересічних громадян котрі прагнуть провести вихідні з користю та незабутніми враженнями, випробувати себе у бою. Оскільки  стало тепліше, плануємо проводити подібні заходи раз в місяць, можливо два. ”

Команда “чорних” у строю

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12:40 – початок гри. Команди розбіглись у протилежних напрямках, щоб заховати прапор. Біля 20 хвилин було досить тихо, на місце старту ніхто не приходив. В цей час 5-ро диверсантів одягнули повязки та вступили у гру. Як тільки вони пішли, з’явилась дівчача команда №1, котрі захопили прапор ворогів і без перешкод принесли його всього за 25 хвилин.

Гравці на позиціях

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тоді вже на старт прийшли розстроєні диверсанти, з котрих уже вкотре усією командою зняли пов’язки. Та і вони впродовж бою легко не здавались, часто і самі забирали  ленти у гравців, тим самим забираючи очки у  команд. Це був напружений поєдинок  для  команд та диверсантів. Навіть після усіх “випробувань” в учасників все ще залишались сили. Після гри за підрахунком балів (1480 vs 1390) перемогла команда №2 ( “білих”), хоча “чорні” були близькими до перемоги. Але ж aYMXJtkI_nYгра була розрахована не лише на перемогу учасників – головне, що об’єднало учасників – це командний дух, фізичні випробування, спроба своїх здібностей у командній грі разом з товаришами. В цілому гра була досить цікавою, такі заходи справді випробовують як в фізичному, так і в моральному плані. І звичайно дають масу позитивних та незабутніх емоцій, адже що може бути цікавіше та корисніше, ніж провести активно день у колі друзів на природі.

Артур Неїлко

Немає коментарів до публікації

Написати коментар