Суспільна байдужість

18 Лют

ravnodushie

У сучасному світі, споживачі смертного життя, настільки перейнялися суспільною єдністю, що перестали дивитися за межі існування…

Суспільство захопилося поділом самого себе, «Я не такий як вони», починаючи з цієї фрази на одну сходинку ти стаєш вище, а вище від кого? І скільки тих сходинок?Стільки наскільки ти аморальний.

Fxs0OyKA160Перейшовши сходинку ти автоматично здійснюєш еволюційний перехід, свого життєвого циклу. Мабуть така соціальна система належати до тих чи інших…Доля така мандрувати по людях.. Нічого поганого в цьому немає, це така сутність людей, головне пам’ятати, що всі хто поряд з тобою і неважливо чи нижче вони сходинкою ніж ти, чи вище, чи тільки починають свій житттєвий шлях. Всі ми маєм спільну рису-ми смертні.

«Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе»- це цитата сучасності. По своїй природі людина егоїстична, і коли всі індивіди візьмуть цитату за життєве кредо, тільки тоді спільними зусиллями люди позбудуться внутрішньої набутої байдужості.

Адже байдужість – це в деякій мірі навіть гірше за дію. З мовчазної згоди суспільства кояться найбільші злочини, найгірша несправедливість, найстрашніші злочини..

37b1ae8b-161e-4933-80e6-3e1a8fb088b2Як сказав хтось з великих: “Не бійся ворогів – у гіршому випадку вони можуть тебе вбити. Не бійся друзів – у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Бійся байдужих – вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство. Б. Ясенський”

Нам байдуже коли бьють людину на вулці, ми не знаємо хто поряд з нами живе, чи потрібна тим людям допомога, а навіть якщо потрібна, то ми наврядчи її надамо, адже це не наша справа… От так і живемо. Усім байдуже один до одного.

 

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар