Учасники АТО об’єднались, щоб донести свої вимоги – припинити політичні репресії!

7 Лют

BB6A9388

7 лютого о 14.00 біля пам’ятника Т.Г Шевченку у Львові відбулось віче учасників АТО, які зібрались разом і спільними зусиллями вирішили виставити вимоги до президента проти політичних репресій їхніх побратимів.

 

BB6A9373Як заявляють учасники – під час нинішнього режиму в тюрмах по всій Україні сидить понад 800 патріотів. Це учасники АТО, представники добровольчих батальйонів, проти яких фабрикують справи. Тому, щоб не бути на їхньому місці, представники Добровольчого Українського Корпусу
“Правий сектор”, Військово-патріотичного Клубу “Айдар”, Кіборги, аеромобільні війська, “Донбас, “Карпатська січ”, Спілка учасників бойових дій в АТО “Побратими України” виступили на першій мирній акції, щоб закликати президента виконати їх вимоги.

А саме:

– звільнити незаконно затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів та громадських активістів, які перебувають під слідством;

– нарешті знайти та притягнути до кримінальної відповідальності винних у вбивстві Небесної Сотні;

– притягнення до відповідальності керівників Міністерства оборони, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах які призвели до безглуздої смерті українських військових;

BB6A9439Як зазначив один з організаторів мітингу, Микола Кобільник, учасник Спілки учасників бойових дій в АТО: “Ми люди, які не вміють багато говорити, зате вмієм добре робити. За нами наші діла, за нами, наші полеглі побратими. І ми зберемося 20-го числа уже без лишніх слів у Києві.” BB6A9429Учасники заявляють, що ця акція – це перший сигнал нагадати гаранту, про те, що щось не так, і щось потрібно змінювати. В разі ігнорування – акція уже проводитиметься в столиці.

BB6A9459На акції також взяв слово командир Добровольчого українського корпусу Андрій Стемпіцький. Він зазначив: “Наша влада вже довший час займається дискредитацією одних підрозділів з іншими, дискредитація в очах людей, перетворення воїнів добровольців на бандитів, мародерів, недалекоглядних людей. Після цього знищення, тюрми, роз’єднання. Ми зібрались тут, щоб всі зрозуміли, що в Україні цей сценарій не пройде. Не залежно чи це Айдар, Торнадо, Дніпро, Азов, ДУК,  чи підрозділ Збройних сил України – це все воїни, це все українці, які взяли зброю до рук щоб знищити ворога і захистити нашу державу. Тому ми маємо пам’ятати перш за все – той, хто сіє розбрат поміж воїнами, той працює перш за все на ворога. Ми будемо триматися разом, і тоді червоно чорний прапор боротьби приведе нас до жовто-синього стягу свободи.”

Попередньо на 20 лютого у Києві заплановане продовження акції підтримки політв’язнів за участі бійців АТО. А до того організатори закликали присутніх не ігнорувати суди, приходити та підтримувати на засіданнях побратимів.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар