Як заробити мільйон за життя, або ліфт на Олімп.

9 Січ

dengi

Впевнений, що кожен з вас та й знаходив статті на кшталт «Як заробити мільйон за один день» чи тиждень чи місяць і перечитував інформацію, запалившись ідеєю. Правда до таких статей в додатку варто розміщувати Кримінальний кодекс.  Багато хто мріє про розкішне життя, проте марить ілюзіями про те, що це можна здійснити у вкрай короткі терміни.

Є такі вислови «багатий як Білл Гейтс» чи « багатий як Марк Цукерберг», та багатьом чомусь здається, що вони завжди були заможними. Вже мовчу про яблучну імперію Джобса.  Насправді вони подолали довгий шлях, перш ніж стати тим, ким вони є. Перш за все потрібно мати ідею. І створення ідеї, це теж робота. Але варіант, що ви виплекали ідею і  з’явиться грошовитий  вуйко, який її оформить в гарний подарунковий целофан тут не пройде. Не в епоху глобалізації, коли світ висуває все нові й нові вимоги.  Щоб бути лідером замало мати лише ідею – ви маєте хоча б в уяві розробити механізми для її реалізації.
В даній статті я б хотів навести декілька механізмів для реалізації українських ідей, яким дещо важче отримати квитки в спонсорсько-мецинатський потяг, але які можуть себе оправдати.

  1. Платформа Kickstarter – це платформа, яка працює за принципом краудфандингу, тобто спільнокоштом, за принципом якого спільнота об’єднує фінансові вливання заради досягнення спільної мети. Закордоном таких краудфандингових майданчиків безліч, в той час як в Україні вони тільки розвиваються. Серед українських краундфандингових компаній можна назвати Спільнокошт, BigIdea, Сім Зірок, Na-Starte. Механізм таких майданчиків простий – ви створюєте ідею, демонструєте принцип функціонування проекту, після чого бажаючі надають вам кошти, або в деяких випадках стають акціонерами вашого проекту. Проте є ризик, що ваша ідея нікого не зацікавить, і ви будете зобов’язані займатись самофінансуванням, або повернути кошти, які виділили на ваш проект. Сайт платформи – kickstarter com.
  1. Блоґ – як запорука розкрутки ідеї. Тут все просто – ви створюєте блоґ, за допомогою якого розповідаєте, яка у вас ідея, і чим вона може зацікавити суспільство. Створюєте аккаунти у соціальних мережах, налагоджуєте систему інтернет-маркетингу – і при правильній розкрутці, ви вже володієте своїм власним брендом. Для блоґінгу є безліч сайтів, для прикладу uа, Blogger.com, LiveJournal.com, wordpress.com.
  2. Створення домашнього інтернет-магазину.  Вибираєте напрямок в якому будете працювати. Так, це мобуть  Для збільшення аудиторії та уникнення конфліктів з державою проводите юридичне оформлення магазину. Вибираєте постачальника, створюєте сайт і починаєте працювати. Звісно, тут не буде зайвим попередній пункт – блоґ-розкрутка.
  3. Nescafe idea X – ну це, мабуть, всім відомий конкурс від Nestle. На даному конкурсі є три категорії ідей – соціальна, творча та бізнесова. Ви реєструєте ідею, після чого її оцінює спеціальне журі. Якщо ідея потенційно актуальна, вона попадає на голосування. Конкурс дещо нагадує краудфандинг. Тільки люди, що за вас голосують не вносять кошти, лише демонструють своє зацікавлення ідеєю. Офіційний сайт – ideax-nescafe.com.ua.

Ось декілька успішних українських стартапів:

  1. Розумний годинник LaMetricphoto-originalце smart-годинник, зроблений львів’янами, який може повідомляти не лише час і температуру за вікном, але й важливу бізнес-аналітику. Наразі це найуспішніший український краудфандинговий проект, який зібрав $370 тисяч, при тому, що “просив” всього $69 тисяч. Виробляють LaMetric на одній з найбільш відомих китайських фабрик Foxconn, де народжуються iPod та iPhone.

2. Petiole fqXZrcoMjZY
додаток, який створений українцями Мариною Кузьменко і Андрієм Селезновим. Цей мобільний додаток дозволяє слідкувати за розвитком рослин та надає розумні рекомендації та оцінки ефективності догляду за об’єктом флори.

3.Petcube
це робот, призначений для того, щоб розважати вашого улюбленця. За допомогою додатку на вашому телефоні ви можете керувати невеличким алюмінієвим кубом розміром 10х10х10сантиметрів, устаткованим Wi-Fi, камерою, мікрофоном, динаміком і червоним малопотужним лазером, який власне і розважає вашого улюбленця, поки вас немає вдома.385032575

Але пам’ятайте, заробити мільйон – то не штука, важливо його утримати і по можливості примножити. Це як трафік, підняти то можна, але треба й  утримувати. Ви ще читаєте? Ви маєте вже записувати ідеї!)

Немає коментарів до публікації

Написати коментар