Фотосесії в костюмах у палаці Бандінеллі

29 Гру

BB6A7232
Одвічне прагнення людини до краси й естетичної насолоди задовольняється у спогляданні прекрасного, у дотику до творів мистецтва, відчуття себе частиною Всесвіту.
Є місця, де краса ніби затримується в часі і не старіє, зберігаючи свою автентичність та неповторність.

Тому, впродовж грудня цього року команда фотостудії RETRO PHOTO Lviv спільно з ГО Альтернація долучились до популяризації відвідин музеїв нашого міста. Щосуботи та неділі відвідувачам була пропонована безкоштовна фотосесія в старовинних костюмах в екскурсійних залах палацу Бандінеллі, що знаходиться на пл.Ринок 2.  Кожен, хто відвідав музей, мав можливість перевдягнутись в костюм короля, королеви, придворного, купця, чи львівської панни і поринути у атмосферу XVII століття, відчувши дух епохи, і прогулятись по залам музею та флорентійському дворику як бажаний гість купця у його домі. А на додачу провести фотосесію і отримати гарні знимки на пам’ять про відвідини Львова та музею. Така ідея сподобалась не лише гостям міста, а й самим львів’янам, які звісно не раз проходили по Площі ринок, знали про існування музею, та як це часом буває – ноги не доходили зайти в середину. На щастя більшість людей цю проблему вирішили, і залишились задоволені, адже в музеї є на що подивитись.
Для довідки: Палац Бандінеллі у Львові, був збудований наприкінці XVI століття, BB6A7177і був звичайною європейською поштою. (До речі діюче поштове відділення функціонує і донині на першому поверсі при вході в музей), а на початку XVII століття італійський купець Роберто Бандінеллі під час свого візиту до Львова вирішив тут оселитись і, одержавши громадянство, купив цей будинок. На фасаді будинку є кам’яні дельфіни, які сприяли йому у торговельних справах і оберігали від небезпек. У 1629 року польський король Сигізмунд Третій надав Бандінеллі привілей на утримання регулярної королівської пошти і титул королівського постмагістра. Львів’яни могли щосуботи відправляти й одержувати листи з усієї Європи, але ці послуги коштували неймовірно дорого. Відправка лише шести грамів кореспонденції, наприклад до Гданська, дорівнювала денній платні кваліфікованого ремісника. А папір у ті часи був важким. Невдовзі львівська Рада відмовилась від таких дорогих послуг. Бандінеллі вклав у цю справу немалі кошти і після такого рішення Ради він збанкрутів.
BB6A6830 BB6A7247BB6A7246BB6A7220BB6A6826Подальша доля будинку Бандінеллі була BB6A7898досить драматичною вже в новітні часи. Наприкінці сімдесятих років минулого BB6A7548-століття виявилося, будинок перебував в аварійному стані. BB6A7468Неправильний ремонт будівлі радянськими методами більше нашкодив, аніж приніс користі. Після цього громада міста почала висловлювати рішучий протест і будинок передали реставраторам. Після майже двадцяти шести років ремонту та реставрації відбулося урочисте відкриття Палацу Бандінеллі28 грудня 2005 року. З того часу по будням окрім середи кожен охочий може відвідати музей, та подивитись експозиції, які в ньому проводяться. То ж запрошуємо Вас долучитися до прекрасного і відвідати музей Палаццо Бандінеллі!
 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар