Нова глава нашого життя. 2016.

29 Гру

new-year-hd-wallpaper-2016

Впевниними кроками ступає Новий рік, з новими можливостями, перспективами і бажаннями. Для вдалого початку нового року потрібно підсумувати рік минаючий, який був не простим для всього українського народу. Економічна криза, війна, нестабільна фінансова ситуація в державі, стали причиною зниження рівня життя українців, зростання безробіття і морального занепаду. І навіть у такий непростий час не варто забувати, що після дощу завжди виходить сонце, і коли надії, покладені на державу не виправлали сподівань, потрібно покладатися на самого себе, активно боротися за краще життя, а новий рік стане стимулом переспупити темну полосу і впевнено крокувати вперед. Але з чого почати? Перш за все з самого себе.

Основною помилкою кожного десятого пересічного українця є відсутність впевненості у своїх діях. Нам простіше звинувачувати державу, навколишнє оточення, а ніж самим почати змінюватися, самореалізувати себе, забути про фрази «я не зможу», «я цього не заслуговую», або «це не для мене». Почнімо думати про себе самі. Перш за все потрібно позбутися стереотипів, які нам заважають рухатися вперед, набратися сміливості, бути впевненими в собі, стати відповідальними за свої вчинки. Поставте перед собою конкретні цілі (найкраще їх запистати, а також візуалізувати їх, тобто представити як ви будете почувати себе, коли їх досягнете), а також оберіть самі оптимальні шляхи їх досягненння (цілі повинні бути в межах вашого досягнення).

Самим важчим для вас буде покинути власну «зону комфорту», але це є необхідним для зміни життя на краще. Не задовольняє робота, попробуйте її змінити, почніть займатися тим, що вам приносить задоволення і робить вас щасливими. Непорозуміння сім’ї можна уникнути, попробуйте більше часу проводити разом, займатися справами, які вам всім подобаються, частіше виїжджайте на природу, шукайте спільні інтересе і саме простіше просто спілкуйтеся, діліться новинами, враженнями, оскільки сімейна підтримка завжди є стимулом до нових звершень. Допомагайте іншим, заводьте нові знайомства, які можуть вам знадобитися, основне, ніколи не здавайтеся. Новий рік вже на порозі, тому впевненими кроками будемо рухатися до кращого життя,а саме:

  • підсумуймо своє життя, визначмо напрями, якими ми не задоволені, а також причини свого незадоволення;
  • проаналізуймо всі помилки, які були допущені, розгляньмо всі перспективи, які відкриваються перед нами;
  • поставмо конкретні цілі і впервнено крокувати до їх досягнення, вибравши детальний шлях щодо їх досягнення.

Отже, почнемо міняти себе, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, а головне вірити і все зміниться на краще.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар