Оренда квартири по добово у Львові. Обережно шахраї

13 Гру

273310222_1_644x461_1-komn-kv-v-tsentre-svobodna-na-prazdniki-lvov

Щорічно до Львова на новорічні свята приїжджають туристи з різних куточків України, щоб зустріти Новий рік та поспівати колядок на Різдво. Традиційні українські різдвяні свята у Львові з розвитком туристичної галузі міста вже стали своєрідним брендом, який знають по всій Україні, і вже безліч туристів щороку намагються зустріти Новий рік саме у Львові.

 

Враховуючи непомірні ціни на житло в готелях, окупацію ринку нерухомості маклерами та ріелторами, які деруть втридорога, люди плавно перебазовуються в пошуку подобових квартир в сектор приватних оголошень. Адже на тому ж OLX чи Ваш магазин, деколи попадаються цілком прийнятні варіанти за цілком помірну ціну.

Сьогодні навіть можна побачити варіанти здачі квартири за добу по 500 грн, враховуючи попит від туристів це дуже низька ціна. Спокусившись на низьку вартість люди можуть стати жертвою шахраїв, які пропонуть зробити завдаток, щоб забронювати квартиру, скинувши гроші на карточку. Звісно, що після переведення коштів в назначену дату абонент буде поза зоною, а орендарі залишаться без квартир, адже оголошення фіктивні, і реальної квартири в принципі не існує.

Ось лише два варіанти оголошень, які виявила знайома, шукаючи квартиру для своїх друзів.

Сумнозвісний OLX, вже охрещений народною назвою LOX, яка передає всю суть ресурсу, де постійно “пасуться” квартирні шахраї.

Дивимос оголошення: http://olx.ua/obyavlenie/1-komn-kv-v-tsentre-svobodna-na-prazdniki-IDhlNbV.html#5548241afc . Квартира на вул. Театральна 5

22

Гарна квартира, чи не так? І ціна 300 грн. Підходить ,правда ж? А власники пропонують кинути завдаток на карточку якусь символічну суму і вуаля, ви справляєте Новий рік у шикарній квартирі в центрі міста за помірні ціни.

Але є одне але. Застосувавши пошук по картинці ми знаходим фото тієї самої квартиру уже в …Волгограді. 44Збіг? Не думаю. Ще один варіант прийнятної ціни за оренду можна знайти на тому ж OLX. Ось ще один шахрай, пропонує квартиру в Шевченківському районі за смішну ціну – 400 грн доба, в новорічні свята:http://olx.ua/obyavlenie/arenda-kvartiri-na-novorchn-svyata-IDhlKuQ.html#5548241afc

Спокусливо правда? Так само користуємось пошуком по картинках і знаходим інтерєр львівської квартири в …Уфі. Тому попереджаємо вас – перш ніж захочете зняти квартиру подобово у Львові, і тим більше в новорічні свята – не годуйте шахраїв. Перш ніж скидати гроші на карточки незнайомим вам людям – скористайтесь безкоштовним, легальним пошуком в гугл. Це надзвичайно просто, абсолютно безкоштовно і дасть вам принаймні якусь гарантію, що ви не станете жертвою шахрая. Адже за дрібне шахрайство в Інтернеті мало кого посадили, і наша доблесна поліція наврядчи буде займатись тисячами попавшихся лохів з OLX.

66

Немає коментарів до публікації

Написати коментар