Фото майстерклас для дітей

12 Гру

DEN_4835-

Фотостудія «Ретрофото» та ГО «Альтернація» не зупинилися на досягненому і продовжили серію майстер-класів з фотографії по навчальних закладах.
Наступними у черзі стали учні гімназії «Братів Ізраїлю».
Кожен заклад, як і кожна людина, має свою особливість та специфіку.
DEN_4917-На відміну від вихованців Львівського центру піклування про дітей учнів гімназії більше цікавило саме навчання. Діти вловлювали вдалі моменти, фотографуючи модель, використовували гру світла й тіні. З допомогою фотографа учні гімназії зуміли порівняти різницю між положенням моделі, умінням створити нею образ, крупністю плану та постановкою декорації.
Навчання було корисним для вчителів і учнів, всі відкрили для себе нові аспекти і можливості фотографії, навіть використовуючи звичайний телефон.
Усі бажаючі й надалі освоювати майстерність фотографування були запрошені на навчальний курс «Майстерний Фотограф». Курс відбуватиметься щоп’ятниці в приміщенні фотостудії «Ретрофото» за адресою: вул. Ставропігійська 11.
Цікавість до фотографії як виду мистецтва, яка виникла у дітей після майстер-класу надихнула нас і надалі проводити подібні акції. Адже в наш час, час швидкої інформатизації, живе людське спілкування часто відходить на другий план. Процес фотографування допомагає нам DEN_4940-DEN_4927-розкрити небачені грані в собі та навколишньому світі.
Життя це мить, яку не зупинити. Лише створений образ зможе лишити пам’ять у серці та фото на папері:)

Немає коментарів до публікації

Написати коментар