Тренінг з написання мультимедійної історії “Лонгрід” у Львові

2 Гру

829d95e1538ade62690e6705e2362e75

До участі у тренінгу запрошуються волонтери проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини», журналісти, студенти-журналісти ЛНУ ім. Івана Франка. Проводитиме тренінг відомий львівський журналіст Юрій Залізняк, доцент кафедри нових медіа ЛНУ ім.Івана Франка.

 

Тренінг «Як писати лонгрід» відбудеться 4 грудня, у п’ятницю, о 13.30, в мультимедійній лабораторії кафедри нових медіа факультету журналістики ЛНУ ім.Івана Франка (аудиторія 106), за адресою Львів, вул. Генерала Чупринки, 49. Тренінг проводиться в рамках проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини», який реалізується за підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ уряду Норвегії.

Нагадаємо, що у липні редакція ІА “Варіанти” в партнерстві з фахівцями Товариства “Зелений хрест”, кафедри нових медіа ЛНУ ім. І. Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА розпочали реалізацію проекту “Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини”. Ми долучились в якості волонтерів до проекту “Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини”, який покликаний активізувати зусилля місцевої влади, громадськості та журналістів регіону на вирішення екологічних проблем, зокрема проблеми Грибовицького сміттєзвалища.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо звертатись до координатора Зоряни Бутковської тел. 067-370-25-99 або повідомити про свою участь поштою: varianty.lviv@gmail.com

Немає коментарів до публікації

Написати коментар