Вишкіл з тактичної медицини “Хардкор” у Івано-Франківську

23 Лис

HaxIeo-LOd4

Ось уже другий рік триває все ще неоголошена війна з Росією. За цей час багато чого змінилося, як у кращу сторону так і у гіршу.

Особливо модним стало проведення так званих “Військових вишколів”. В надії, що за 1-2 дні з Вас зроблять Рембо, люди нероздумуючи записуються на всеможливі вишколи, тренінги і тому подібне.  Ну і звісно практично усі курси платні, куди ж без цього.
Особисто я бував на багатьох вишколах, і лише декілька були дійсно направлені на те, щоб чогось навчити, і які були варті тих коштів, які були в них вкладені. От і я недавно побував на вишколі з тактичної медицини “Хардкор”, який проводився у Івано-Франківську і про який сьогодні піде мова.

Вишкіл проводився під егідою Франківського Пласту, за що їм велике спасибі. Інструктори – колишні бійці полку Азов, які на даний момент перебувають у орагнізації “Захист патріотів”, яка власне й займається підготовкою з Тактичної Медицини.

Перше, що мене дуже здивувало – варість вишколу, яка становила 75 грн. Хоч ціни не прийнято обговорювати, але це особливий випадок.

Друге, що не менш здивувало – це те, що вишкіл проводився у теплому і нормальному приміщенні, з комп’ютером і проектором.

Третє, найбільш важливе – досвідчені інструктори, які мають практичний бойовий досвід. Бо у сучасних реаліях, багато хто проводить вишколи, часто не маючи жодного досвіду, начитавшись розумних мануалів в інтернеті, починають тренувати інших.

Ну й третій пункт – безкоштовні сніданки, обіди і вечері.

Сам вишкіл проходив два дні. У перший день було більше теорії, хоча практика теж була присутня. Все, що розказували і показували інструктори, кожен відпрацьовував одразу на практиці. У другий же день, вже була власне практика. У самому кінці всі ділилися на групи, вибиралося декілька людей у котрих по легенді були деякі поранення (про які медичні групи наперед не знали). Сценарії були різноманітними і практичними, які дозволяли тверезо оцінити те, як ви засвоїли матеріал.

Я особисто можу без перебільшення сказати, що це один із небагатьох найкращих вишколів, на яких мені доводилося побувати і хочу висловити велику подяку організаторам, інструкторам Максиму та Володимиру, та всім хто брав у ньому участь.

P.S:  Чекайте найближчим часом на такий вишкіл у Львові.

2hz-dz1CuYg Q1HXFPhg6H8 O1Y3uygvJfk NhFDpFKF_xo 6QS4cPonUmg

Немає коментарів до публікації

Написати коментар