Дитячий фото-день для вихованців Львівського центру піклування про дітей

16 Лис

BB6A4821

Сьогодні 16 листопада фотостудія “RETRO PHOTO Lviv” та ГО “Альтернація” провели благодійний майстер-класів з основ фотографування для дітей, вихованців Львівського центру піклування про дітей, що знаходиться на вул. Жовківській 26а. Якось так співпало, що оголошуючи про проведення майстеркласів у дитячих закладах, першим відгукнувся саме центр піклування, адже діти, які там навчаються – переважно з кризових сімей, або сімей, що опинились у важких умовах, і для них найбільше потрібно позитивних емоцій, гарного настрою та цікавого дозвілля.

 

BB6A4838BB6A4954Як зазначив директор центру, пан Юрій Гімон, не всі вихованці люблять фотографуватись, деякі навіть побоюються фотокамер, тому нашим завданням було перш за все познайомити їх з фото-технікою, показати, що фотографувати – це легко та весело.

Сказати, що нам сподобалось – це не сказати нічого. Стільки позитиву, посмішок, блиску щасливих дитячих очей, радісних зустрічей та гостинного BB6A4774BB6A4949прийому не можна передати за допомогою слів.

На майстер-класі в ігровій формі діти знайомились з основами фотографії, студійного освітлення, взаємодії світла та тіні. І саме головне – кожен вихованець міг BB6A5039
BB6A5009спробувати себе у якості професійного фотографа чи фото-моделі. Маленькі фотографи ловили моменти та робили портрети своїх однокласників, а моделі, вживались в роль і заряджали своєю невгамовною дитячою енергією та позитивом. Приміряючи різноманітні образи піратів, середньовічних лицарів, принцес та панянок діти самі створювали настрій як собі, так і нам, заряджали своєю невгамовною дитячою енергією та позитивом. Кожен міг зробити фото своєму другу в костюмі і просто на пам’ять.

BB6A4998BB6A4984BB6A5033BB6A5023BB6A4694Від щирого серця хочеться подякувати Львівському центру піклування про дітей, за їх колосальну роботу, яку вони проводять організовуючи дозвілля тим дітям, які найбільше цього потребують. А нам на згадку залишились купа фото, та позитивний заряд на весь тиждень, і віра в те, що хоч пару годин свого часу витратили не даремно, розваживши і подарувавши радість

маленьким вихованцям.

 

 

2 коментарів to “Дитячий фото-день для вихованців Львівського центру піклування про дітей”

  1. Юрій 17. Лис, 2015 at 12:51 pm #

    Дуже вам вдячний за роботу. Діти в захваті від вас. Сподіваюсь на подальшу співпрацю. Я трохи відредагував текст і виставлю його разом з фото на нашу сторінку ФБ.

    • Yelena Yaroshenko 17. Лис, 2015 at 10:51 pm #

      Дякую дуже Вам, за те, що стільки робите для діток! Ваша праця є неоціненною. Завжди готові допомогти і долучитись до допомоги, робити все що в наших силах, щоб дарувати радість діткам)

Написати коментар