Другий тур: Садовий vs Кошулинський

2 Лис

2KNSj_HImsg

Оскільки за результатами 25 жовтня кандидати на посаду міського голови набрали: Андрій Садовий – 49, 1635%, а Руслан Кошулинський – 12, 2513%, другому туру виборів 15 листопада бути. Так, із-за одного проценту львівянам все ж доведеться ще раз прийти на виборчі дільниці.

Те що Кошулинський вийшов в другий тур взагалі стало сюрпризом для всіх, враховуючи рейтинги та попередні дослідження. Але менше з тим. Щоб зрозуміти настрої населення, щодо обрання мера міста, вирішили зробити маленьке дослідження, в межах одного району. І от які результати ми отримали:

1. На питання, чи підуть голосувати у другому турі переважна більшість взагалі була здивована та обурена, що із-за одного проценту знов витрачаються кошти на утримання виборчих дільниць.

2. Прихильники Садового не змінюють своєму лідеру, і не тому що (дороги, майданчики, туризм) а тому, що іншого на цій посаді не уявляють.

3. Руслан Кошулинський не поганий, ніяких плям в його біографії не пам’ятають (окрім тих, хто просто не любить ВО Свобода), але не голосуватимуть, бо НЕ ЗНАЮТЬ його. Не знають його програми. Що робитиме Руслан Кошулинський на посаді мера? Максимум, що може сказати відсторонена від політики пані Ганя, чи пан Петро, то це те, що він військовий. І все. Шах і мат передвиборчому штабу. Недопрацювали на жаль.

Зато Садового не знає вже хіба приїжджий, хоча і ті чули про прекрасного львівського мера. Просто “в доску свій”, без якого не можуть уже уявити місто. І найпопулярніша фраза на питання: “Чому будете голосувати за Садового ?” – ” Та бо уже за попередні терміни накрав, може тепер буде працювати”.

От і все. В одній фразі вся історія 23 років виборів в країні.

Звичайно, Садовий не святий. Про мінуси і недопрацювання його роботи не вистачить описати однієї статті. Можна згадати сумнозвісні Грибовичі, які за мовчазної згоди мера уже 10 років підряд закривають, і все не можуть закрити. Можна згадати смердячі колектори, ароматами яких насолоджуються мешканці Тракту Глинянського, і не тільки. Ще можна згадати клерикалізм в найцинічніших його формах. І багато чого “хорошого”.

Але всі ці мінуси перекриваються одним беззаперечним фактом – голосують за “чорта якого знають, ніж чорта, який їм не відомий”. От такі от вибори без вибору, як завжди.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар