Соціальна кампанія ЛКП “Лев” – прихистіть безпритульну тварину

24 Жов

10891438_1647006492223827_5238833411972715135_n

І хоч сьогодні всі пости про завтрашні вибори, хотілось би залишити політику політикам, а в цей день просто поділитись справді позитивною новиною. ЛКП “Лев”, яке опікується безпритульними тваринами започаткував нову для Львова соціальну кампанію “Прихистіть”. Відтепер на бігбордах і сітілайтах зможемо побачити не чергові “бігморди” кандидатів та їх партій, а заклик прихистити безпритульну собаку і контакти товариства ЛКП “Лев” – вул.
Промислова 56.

 

11220056_1646980838893059_1490615113480103482_nВід себе хотілось би додати, що мабуть чи не найбільш потрібна акція, адже безпритульних тварин в наш час дуже багато. Свори безпритульних тварин – не надто приємне явище в місті. Одне ЛКП з цією проблемою не впорається, та й добрих рук на всіх не вистачає. Світ ви не взмозі змінити, і з проблемою безпритульних тварин одна акція не в силі впоратись. Проте ви зможете змінити світ для себе і бодай одної душі, яка потребує вашої відповідальності, любові та дому.

Інколи просто потрібно нагадувати людям, які вирішили завести собаку, чи кішку – не завжди потрібно купувати над дорогу породисту тварину, якщо ви звісно не збираєтесь в майбутньому заробляти на тому. І звісно ж тварина – це не дорогий аксесуар. В різні часи існувала мода на різні породи тварин. Поправте, якщо в чомусь помиляюсь – в 90-х були популярні коллі, в 2000 – бультерьери, зараз – хаски і йорки. І добре коли “модна” тварина доживає свого віку в люблячій сім’ї, а не викинута на вулицю і змінена іншою “модною” породою. Перш за все задумайтесь – кого ви хочете бачити – надвідданого друга і члена сім’ї чи модний аксесуар, щоб похизуватись перед друзями. Якщо вам потрібен друг – то не важлива порода, прихистіть і подаруйте дім тварині з вулиці, яка відплатить вам всією своєю любов’ю і відданістю, на яку тільки здатна. Так, вам не будуть оглядатись вслід і заздрити породі собаки, зате у вас буде друг, якого ви шукали, а натомість справді купіть дорогу річ, якою зможете похвалитись оточуючим. І поміняти можна, і свою долю “популярності” отримаєте.

Врешті решт переваги, які виотримуєте беручи звичайну безпритульну тварину:

1. Не примхливий друг, який усе своє життя буде вдячний вам, любитиме, охоронятиме і платитиме любов’ю кожен прожитий день проведений поряд з вами.

2. Потратите гроші лише на первинний візит до ветеринара і антипаразитарну обробку (це якщо тварина не з притулку, а з вулиці). І це не тисячі гривень (чи навіть умовних одиниць), як за породисте кошеня чи щеня, а можна обійтись мінімум парою сотень гривень (залежить від клініки і препаратів, які призначать вашому підопічному).

3. Плюс вам в карму 😉 Вірте, чи ні, але добрі справи мають здатність повертатись.

4. Не рідко серед вуличних тварин можна підібрати напівпородисту “полукровку”. (І це не гіпотеза, а приклади життя людей, у яких довго та щасливо живуть такі тварини вдома).В такому випадку отримуєте і вигляд, і добру тварину, яка до того ж вже має стійкий імунітет до різного типу хворіб, для якого породистій тварині потрібно було б отримати ще й купу прививок, і то не факт, чи не стане жертвою якоїсь собачої чи котячої болячки.

5. Відомий факт, що безпородні “дворняжки” відрізняються неабияким природнім “інтелектом” та кмітливістю. Живучи в складних умовах, уже внаслідок еволюції вони наділені якостями, які допомагають їм вижити. Тому таку тварину не потрібно буде дуже довго вчити і дресирувати. А про відданість, уже й говорити годі.

6. Беручи тварину з притулку – ви отримуєте уже стерилізовану тварину, а отже вам не прийдеться ще додатково тратити час та кошти на не вельми приємну процедуру.

7. Зменшуєте кількість безпритульних тварин, які помирають від голоду, холоду, та хворіб.

Звісно, цей пост наврядчи переконає тих, для кого тварина це така ж частина іміджу як одяг, мобільник, машина чи квартира, і тих хто проти будь-якої живності в домі. Чи просто не має умов та часу на утримання живої істоти. Проте можливо почують ті, хто вже давно збирався і хотів  заводити тварину. Повірте, даруючи дім безпритульній кішці чи собаці, ви жодного дня не пошкодуєте за свій вибір. Такої відданості і любові ви не купите за будь-які гроші.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар