Занедбаний стадіон Сільмаш у Львові

17 Жов

HZ0Ozp5e7bg

Занепад спорту є однією з глобальних проблем у нашому місті. Настільки глобальною, що стадіон “Сільмаш”, що знаходиться на вулиці Сулими 1, який мав свою історію, тренував українські клуби і мав розвивати спорт у нашому місті став одним з занедбаних урбанів, пристанищ пияків і наркоманів. Ще одне місце, яке варто оминати, коли потрапляєш у промисловий район біля заводу Кінескоп.

IDI3JZ9nel4А колись тут було трав’яне поле довжиною в 110 метрів, доріжки для бігу, волейбольні майданчики, були трибуни, розраховані на десять тисяч уболівальників. Проводились турніри, і тренувались команди ФК “Львів”, було грунтове покриття для тренування дворового футболу.Навіть зараз там збереглось як мінімум є 2 футбольних поля.

В 2005 цей стадіон віддали в приватну власність з метою відновлення спортивного комплексу. Бюджет як завжди успішно освоїли, а за цей час стадіон став руїною. Дитячий майданчик знищили, все цінне розграбували алкаші. Кадри з майданчиків нагадують фото з Чорнобиля, коли все заросло травою і поіржавіло.
Приватні будинки вздовж лінії майданчику збільшили свої володіння просто витягнувши паркан на пару метрів, адже нічийне завжди можна відгаратати й собі.

Один тенісний стіл вже спиляли.  Трибуни розгромлені. І це в величезному районі, де немає ні культурних центрів, ні навіть дитячих майданчиків, які були б дуже доречними в цій частині, адже, як скаржаться мешканці – більше немає навіть де з дітьми гуляти. Просто цікаво, навіть якщо немає можливості відновити повністю комплекс, кошти і все таке, невже не можна, хоча б косметично зробити мінімальний ремонт хоча б для дворового футболу, де молодь могла б хоч якось проводити дозвілля не з пляшками, а з тим же м’ячем? Чи спортивні майданчики настільки непотрібні місту, куди важливіше поставити ще одну церкву, чи хрест на подвір’ї. на які як відомо навіть самі мешканці з радістю скидаються.
І ще, на цьому стадіоні той самий підрядник, що будував з купою порушень стадіон Кінескоп, зібрався будувати новий комплекс. Цікаво тільки, що отримаємо замість занедбаного стадіону – справжній спортивний комплекс, чи новий торговий центр, або й взагалі нічого, як завжди буває – купу паперу, і все залишиться на своїх місцях.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар