Військовий вишкіл 27 вересня

28 Вер

BB6A1152

 У неділю 27 вересня побували на військовому вишколі, організованим молодою командою досвідчених інструкторів. Здобути елементарних навичок поводження зі зброєю, освоєння азів бойової стійки, роботи в групі, відпрацювання штурму приміщення, навикам самооборони, рукопашному бою уже вдруге інструктори надають львів’янам можливості всім бажаючим навчитись початковій військовій підготовці.

BB6A0855   Ще раніше на предметі цивільної оборони обов’язковим було надавати хоча б теоретитичний мінімум цивільному населенню призовного віку як поводити себе зі зброєю.Зараз в країні уже два роки йдуть бойові дії, не оголошена війна, яка не закінчилась, і спрогнозувати подальші дії “сусіда” неможливо, хто може з упевненістю сказати, що війна це не його справа, і що йому цього не потрібно?

BB6A1056Звісно за один день ніхто не зробить універсального солдата. Кожен військовий скаже, що навіть базова вправа бойової стійки з автоматом вимагає не одного тижня тренування. Але принаймні мінімум освоїти можна. Тим більше для бажаючих будуть створюватись групи посиленої підготовки з поглибленим курсом знання військової справи.

Залишається лише побажати інструкторам удачі та натхнення у справі навчання населення.

BB6A1018BB6A0852BB6A1095BB6A1187BB6A1229

Немає коментарів до публікації

Написати коментар