Таксі у Львові – сервіс “по галицьки”

12 Вер

1

Вирішила поділитись сьогоднішньою ситуацією, з якою мабуть не я одна стикнулась. Коли терміново потрібно таксі, але після прийняття замовлення оператором, вам повідомляють “вибачте, у вашому  районі немає вільної машини”. І так у 4-ох фірмах одразу. Зверталась до “Ваше таксі”, “Таксі Вжик”, “Софія”, “Експрес таксі”. І всюди одна й та ж ситуація.

Вирішила поцікавитись у знайомого таксиста – в чому справа, чи то фірми скоротили машини, чи стільки замовлень, що не встигають приймати чи в чому річ. Як сказав п. Олег :

“Якщо від точки виклику, до адреси прибуття не велика відстань,  і вам рахують мінімальний тариф (приблизно 30 грн), то можете машину навіть не чекати. Нікому не вигідно з таксистів заради мінімального тарифу з’їжджати з точки очікування на ваш виклик, а потім вертатись назад. ” І байдуже, що таксі викликаєш, щоб доїхати до лікарні, і тобі “пощастило” попасти якраз на ту мінімалку. Мабуть таки треба відкинути здоровий глузд та совість, перестати думати про те, що можливо комусь в ту хвилину вона може бути більш потрібна і викликати швидку невідкладну медичну допомогу, лише для того, щоб доїхати до лікарні, замість таксі…

За словами таксиста, є лише один варіант, щоб прийняли замовлення – дзвонити оператору, і як на торгах пропонувати збільшити суму – накинути 10,15,20 грн зверху, щоб проїхати невелику відстань за вдвічі вищою ціною. От такий от сервіс нам пропонують. Чомусь наші шановні перевізники не звивикли до планування і продумування бізнесу. Наврядчи захочеться користуватись послугами тих операторів, які так по хамськи підводять у складній ситуації, двічі подумаєш, навіщо звертатись до них, якщо можна у старий спосіб “зловити” таксі по дорозі. Всеодно на теж виходить, зате економить час.

Якщо у когось є варіанти, як боротись з подібним хамством (окрім як придбати власне авто) – прошу дуже, діліться думками.

 

 

Немає коментарів до публікації

Написати коментар