Герої не вмирають!Пам’ять безсмертна.

10 Вер

jhDAcpIaRdU

Ініціатива це добре, і ініціатива в наш час втомлених, зневірених та пасивних людей справа справді рідкісна, тому вирішили підтримати людей, які своїм посильним вкладом хочуть зробити щось хороше. Вирішили долучитись до народної ініціативи жінок, що втратили своїх близьких у цій неоголошеній війні, яка позбавила сотні сімей рідних і близьких. А дехто досі не може знайти своїх рідних, які пропали без вісті, або досі перебувають у полоні неоголошеної війни, чи ілюзорного миру. Як запевняє координатор проекту Ольга Погребняк “Це народна ініціатива, і кожен робить те, що може. Ми робим реальний список загиблих та пропавших без вістей, щоб потім дані, які зібрали, були у відкритому доступі, і кожен міг би доповнити список або виправити його.

Всю інформацію ми збираємо сюди на пошту geroi.bezsmertni@gmail.com. А потім з сином вносимо у велику таблицю. Сайту у нас немає, але ми дуже хочемо, щоб дані були опубліковані. На цей час в списках вже 154 людини, які зникли, та 256, яких було вбито. Якщо ви знаєте когось, хто зник безвісті або загинув, то допоможіть нам. Необхідно П.І.П., рік народження та місто де народився Герой.”
Закликаємо також, якщо маєте необхідні дані – приділити пару хвилин вільного часу і написати лист, якщо маєте інформацію,або ж розповсюдити інформацію серед своїх знайомих.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар