З Днем Незалежності, Україно!

23 Сер

Завтра щорічно відзначатимемо 24-ту річницю з дня проголошення незалежності нашої держави. Це свято ми відзначаємо гучними гулянками, концертами, військовими парадами кожного року. Проте дивно відзначати саме формулювання. Адже що значить бути незалежним? Від кого і від чого? Так чи інакше ми залежимо економічно, соціально, геополітично в нашому глобалізованому суспільстві. Суть не в тому, щоб бути просто незалежними, суть в тому, щоб мати усвідомлення себе, як нації, держави, народу.

Ще років два тому для когось це був просто вихідний день, для когось – масові заходи та видовища. Проте останні півтора роки, ми стали не просто незалежною територією, оформленою в державу, ми стали Нацією, народженою на тлі війни з внутрішнім і зовнішнім ворогом. За те, щоб ми мали право називатись незалежною країною тисячі людей віддали свої життя, тисячі сімей оплакують своїх рідних та близьких…
В цей день хочеться просто згадати загиблих за нашу землю, і подякувати їм, а також нашим захисникам, героям, які в цей день захищають наші кордони, які стримують навалу іноземної орди, що забирає нашу землю. Подякувати всім, хто до цього часу не усвідомлював себе громадянином могутньої, величної, мужньої держави, проте тепер з гордістю називає себе українцем.
Тому хочеться відзначити не просто День Незалежності, а день Народження Нашої Держави, день усвідомлення нас, як Української нації, Української держави!

Слава Україні!

Немає коментарів до публікації

Написати коментар