Відпочинок у “Грибовичах” на Ясинському кар’єрі

9 Сер

ptha9dyvmjs

Це один з тих неприємних постів, присвячений нашій місцевій “культурі”. Та проблема, про яку ми всі знаємо, неодноразово постимо, але яка чомусь не підлягає вирішенню. Мабуть доведеться постити доти, доки ми почнемо її помічати, і наші фільтри сприйняття не будуть байдужі і бездіяльні щодо цього. Щовихідних впродовж літа, ви приїжджєте туди для відпочинку, насолодитись краєвидами гарного озера, посмажити шашлики, провести кілька днів в палатці. Ви возите туди дітей на відпочинок на природу.

І ось таку картину можем спостерігати на Ясинському кар’єрі – непризнаній, але все ж популярній зоні відпочинку львівян. При тому не на узбіччі десь, чи в глибині лісу. Ні, не подумайте, ми не ходили, не шукали з фотіком спеціально. Прямо біля куп сміття паркуються автівки, розкладені табори, хто може проходить, або проїжджає повз. І видно напевне нікому це не заважає, не ріже очі. Чи то так зручно – розкласти табір біля звалища, бо ж можна й своє підкинути заодно.

img_20150808_141939 img_20150808_142742 img_20150808_135152 dsc_0583 dsc_0581

Саме цікаве, що переважна аудиторія, яка там відпочиває приїжджає туди на авто, тому, що добратись туди маршруткою досить важко, вже не будем розказувати про те, як добираються люди, які там живуть в Рокитне роздовбаним старим “пижиком”, які вже давно зняли з обігу у Львові, і перевели на заміські маршрути. Зараз річ не про те.

Питається, ну невже ви настільки бидло, яке не в стані зібрати своє сміття і закопати/спалити чи забрати в мішок і довезти до найближчого смітника? Адже кинути в багажник, то не на собі нести кілометр. Всі знають, що в нас все засрано, але то напевне сміття розкидає Путін, чи Обама (кому як більше подобається), а ми й надалі будем пишатись собою, які ми виховані, культурні, і майже європейці….

А тепер питання на засипку: хто готовий долучитись, щоб це неподобство прибрати і вивезти звідти? До участі запрошуються всі. Пишіть в коменти, або в пп.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар