Квартира без маклерів у Львові. Знайти реально?

3 Тра

Однією з найболючіших проблем, з якою стикаються люди, в пошуку житла  у Львові – це повна окупація ринку нерухомості маклерами та ріелторами. Так, звісно, Львів туристичне місто, яке по вартості цін нерухомості поступається лише “перлині у моря” Одесі та столиці. Але мало того, що ціни не відповідають умовам проживання так, ще й багато маклерів промишляють відвертим шахрайством, про що вже писалось неоднократно. Завдяки їх “праці” ціна на житло непропорційно завищується, вимагається потрійна оплата з орендонаймача – за перший та останній місяць + оплата маклеру за посередництво.

Ті кому квартиру шукати доводиться вперше, неодноразово задаються запитанням: де маклери виловлюють квартири, і чому неможливо знайти оголошення про оренду безпосередно від власника? І головне, чому власники при такому попиті на житло доручають пошук клієнтів третім особам, а не займаються цим особисто. Звісно маклер пропонує завищити вартість квартири – накидає ще додатково тритину до вартості (щоб не збити ціни на ринку), і бере на себе всі часові затрати по пошуку клієнтів та показах квартири. Для власника звісно краще мати справу з одним маклером, ніж відповідати на питання навали орендодавців.

Ще одне питання – де можна зустріти оголошення від власника, адже не рідко маклери ошукують не лише шукачів квартири, а й власників, підшукуючи їм не зовсім добросовістних клієнтів. Ми вирішити провести невеличкий моніторинг, на тему того, на яких Львівських інформаційних ресурсах можна знайти оголошення від власника, а на які навіть не варто тратити час. Переважно проводили пошук по тим, які користуються найбільшою популярністю.

1. Група No Makler! Оренда без маклера! Квартири Львів  у ВК

Група переповнена оголошеннями від маклерів, адміни “закривають” очі на оголошення маклерів, не видаляють їх. Оскілька група займає топове місце в гуглі, і має більше як 16 500 підписників, важко повірити, що нею ніхто не займається. Єдине, хто моніторить клієнтів і власників квартир – це маклери.

2. Газета і сайт “Ваш Магазин”

Сміливо можна перейменувати в “Ваш розводняк”. При газеті створено маклерське агенство, яке моніторить нові оголошення від власника, активно їх “обробляє” і вже в друк надходять оголошення від маклерів. Набір на роботу маклерів при газеті проводить такий собі Любомир, на сайті work.ua можна знайти оголошення. Якщо є бажання знайти квартиру від власника, тут не варто навіть тратити час.

3. Здам,Візьму в оренду в фейсбуку

Солідна порядна група, маклери принаймні підписуються в оголошеннях, не вводячи в оману людей. Оголошення маклерів без підпису видаляються.

4.Оренда квартир без маклерських Львів ВК

Адмін маклер, звичайно ж пости від власника не з’являються. Можна не тратити час навiть.

5. OLX або Slando

Почастiшали випадки розмыщення оголошень вiд шахраїв, якi розмiщають оголошення, беруть завдатки i в результатi нi квартири, нi маклера ви не побачите. Потрiбно бути особливо пильним з оголошеннями з цього ресурсу.

6. Сайт nomakler.comua

Оголошення таки модеруються, шанс знайти нормальну пропозицiю вiд власника великий. Але також раз на раз не попадеться.

7. Сайт realty-lvivcom

Оголошення власникiв майже не попадаються.

На жаль, як показує практика, єдиний вихід з ситуації в час високих інформаційних технологій – повернутись до паперових оголошень на стовбах. На жаль, шукачi квартир та власники, якi бажають здати житло самостiйно – вигнанi знову в камяний вiк оголошень на стовпах, оскiльки Iнтернет простiр окупований. На щастя не всі власники мають можливість розміщати замовлення  в інтернеті, тому є шанс знайти свій “щасливий квиток” по старинцi на вулиці.

Один коментар to “Квартира без маклерів у Львові. Знайти реально?”

  1. Igor 24. Тра, 2017 at 6:54 pm #

    Зніму 1кім.кв.до 3000тис.1хлопець.

Написати коментар