Підвищення цін за проїзд в маршрутках у Львові

8 Кві

Як відомо, загальний обвал гривні спричинив стрімкий зріст цін на всі продукти, підняття комунальних тарифів, і звісно ж – підняття цін на транспортні перевезення, які львівські перевізники планують запровадити, збільшивши тарифи до 6 гривень. Це нечувана вартість, враховуючи те, що у інших містах, зокрема столиці ціна за перевезення становить 4-ри гривні. Відстань перевезення не порівняти, та чомусь наші перевізники вважають себе самими збитковими, і вимагають від і так майже зубожілого населення не просто покриття своїх витрат, а ще й над прибутків. Зарплатня, пенсії людей не збільшились ні на гривню, при рості цін майже втричі. Цікаво, яким чином пересічний громадянин зможе оплачувати проїзд? Напрошуються два виходи: не їздити, або не платити.
Альтернатива власного транспорту на жаль є не у всіх, а розв’язка елетротранспорту не забезпечить можливістю пересування людей спальних районів, таких як Рясне, Рясне -2, та інші, для яких маршрутне таксі – майже єдиний спосіб добратись до роботи. Яким чином львів’яни зможуть витрачати по 12, а то й по 24 грн., враховуючи, що добирання до роботи у деяких людей не може обмежуватись одним переїздом, лише на транспорт щодня? І це при тому, що якість транспортного перевезення не збільшилась, як обіцялось ще минулого року, коли вартість підняли з 2 грн до 3х грн. Водії таксі й надалі дозволяють трамбувати людей як шпроти в банці, хамські висловлювання, проїзди не за графіком, і інші грубі порушення.
Минулого разу на громадських слуханнях відбувся конфлікт між перевізниками і громадою, тому було погоджено перенести слухання на завтра, 9-го квітня, на 19.30 у приміщення Личаківської адміністрації, що знаходиться на вулиці Левицького 67. Закликаємо громаду прийти і висловитись, не бути байдужими до прийняття рішень, які здатні погіршити і без того нелегке життя українців у воєнний час.

Немає коментарів до публікації

Написати коментар