Місця для паркування інвалідів

15 Бер

k6rlojzlgak

Як відомо – на кожній платній та безкоштовній парковці є відведені місця, для паркування машин людей з обмеженими фізичними можливостями. Ці місця позначені у вигляді намальованого візка на ділянці парковки, і забезпечують право людини інвалда вільно припаркувати свій транспортний засіб на цьому місці. Це право встановлено законом № 1283-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів”, і забезпечує стягення штафу з особи, яка будучи здоровою припарковує своє авто у місці, яке відведено для інвалідів.
На жаль у нас систма безбарєрного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями безкарно порушується, і ніким не контролюється. Перевірити дію закону вирішили і наші кореспонденти, шляхом не хитрого експерименту.

Щодня в будній день, навіть не в годину пік, ми проходили по паркоці поблизу гіпермаркету “Метро” і ось скільки “інвалідів” вдалось побачити на місці відведеному для людей з обмеженими можливостями.
Чи то безкарність, чи елементарний “рагулізм” і відсутність будь-якої культури паркування, але ще жодного разу не побачили впродовж тижня місця для інвалідів вільним. І це при тому, що за іронією долі, в цьому ж районі на вул. Дж. Вашингтона знаходиться культурний центр людей з обмеженими можливостями, і інтеграційні школа та садочок, де перебувають діти з обмеженими можливостями.
Ну що ж, шановні “інваліди”, будемо сподіватись, що вам ніколи не знадобиться це місце за призначенням, а свої авто ви наступний раз не полінуєтесь припаркувати, хоч і далі від дверей магазину, зате культурно, по європейськи, а не як місцеве бидло.

dzurjz7jbd41 k6rlojzlgak pguojnlzkdm

Немає коментарів до публікації

Написати коментар