Люстрація ДАІ “по-львівськи”

27 Сер

dsc_01361

Сьогодні, 27 серпня 2014 року під Львівським УДАІ ГУМВСУ було гаряче в прямому сенсі цього слова. ГО “Ідея Нації” провела акцію «Народна люстрація» з метою звільнення т.в.о. УДАІ ГУМВСУ Львівської області Олександра Хутняка. На думку активістів людина, яка у час Революції Гідності перекривала рух транспорту, що їхав на Майдан, яка була призначена Януковичем і працювала посібником злочинного режиму на має права займати будь-яку керівну посаду у Львові.


Прийшовши до будівлі по вул. Перфецького, 19, де знаходиться обласне ДАІ пікетувальники розгорнули плакати та принесли із собою шини, щоб нагадати керівництву ДАІ області про події під час Революції.
До протестувальників під час акції вийшов пан Хутняк, який та зневажливо поставився до активістів, чим викликав до себе незадоволення. Після чого не бажаючи спілкуватися із громадою Львівщини вирішив піти до приміщення обласного ДАІ. Натомість протестувальники згідно поданої заяви попросились на прийом до начальника ДАІ, але працівники міліції запропонували проведення акції на дорозі перед парканом обласного ДАІ, в наслідок чого виникла давка. Але протестувальники все ж таки пройшли під будівлю обласного ДАІ для проведення вказаної вище акції. В будівлі ДАІ зчинилась бійка між протестувальниками  та  працівниками  міліції,  в ході якої був  застосований сльозогінний газ.
Після цього перед обласним управлінням  ДАІ було підпалено шини, які  символізували народне  правосуддя, та  громадську  позицію щодо люстрації влади.

dsc_0011 dsc_0015 dsc_0064 dsc_0144 dsc_00331 dsc_01361

Немає коментарів до публікації

Написати коментар