Пікет Львівської залізниці щодо звільнення з посади головного лікаря Тернопільської Залізничної лікарні

5 Сер

dsc_0210

5 серпня 2014 року о 10:00 під під Управлінням Львівської залізниці по вул.Гоголя 1 Громадська організація «Ідея Нації» провела пікет в знак протесту щодо звільнення з посади головного лікаря Олега Йосиповича Біленького відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Львівської залізниці, який виступав проти рейдерського захоплення паркової зони лікарні під забудову торгового центру на території даної лікарні.


За свідченнями лікаря – плани захоплення велися уже давно, але після революції переросли в прямий ультиматум: або віддати або прийдуть ті, хто віддадуть. Будова на території лікарні неможлива – призведе до руйнування системи комунікацій (водопостачання, електрики, газу), розташованих на місці запланованого будівництва, що може призвести до повного припинення функціонування медичного закладу взагалі, чого як зазначив лікар власне і добиваються чиновники.
За незгоду віддати територію (246 м²) лікар поплатився посадою – після відчайдушного тиску на нього з боку Управління львівської та Тернопільської залізниці, його просто звільнили.
Після численних перевірок (9 перевірок за один місяць) і фабрикування справи про корупцію Біленького звільнили з посади головного лікаря під час перебування на лікарняному, що теж уже є незаконним згідно чинного законодавства, і даний факт буде оскаржений у Львівській прокуратурі.
Колектив лікарні (а їх приїхало до Львова бизько 60 чоловік) зібралися біля Управління Львівської залізниці з вимогою вийти до них начальника львівської залізниці – Богдана Піха, а також генерального директора укрзалізниці – Бориса Остапюка, від яких вимагали пояснень щодо даної ситуації. Нажаль керівництво проігнорувало звернення громадян – до пікетуючих вийшли лише заступники, які погодились поспілкуваись на вимогу ативістів ГО “Ідея Нації” та журналістів.
Від представників преси, які вимагали просто поспілкуватись з начальником в його робочому кабінеті вийшло охороняти вхід мало не все управління, пояснюючи, що це режимний об’єкт, який знімати не можна.
Щодо незаконної спроби захоплення земель та звільнення головного лікаря тернопільським лікарям пообіцяли лише одне – через пів року вони уже не будуть належати залізниці, відповідно з цим вичерпаються усі непорозуміння, разом із надходженням фінансування. Ось така от відповідь на спробу прояснити ситуацію. Шукати правди тернопільські лікарі пішли до Львівської прокуратури, де залишили заяву.

dsc_0031 dsc_0060 dsc_0080 dsc_0113 dsc_0136 dsc_0148 dsc_0158 dsc_0168 dsc_0208 dsc_0210

Немає коментарів до публікації

Написати коментар